PLASK! Mała krówka

Okładka książki PLASK! Mała krówka
Jo Lodge Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Przesuń - baw się - pociągnij interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
10 str. 10 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Przesuń - baw się - pociągnij
Firma Księgarska Olesiejuk
2015-07-15
2015-07-15
10 min.

Książeczki z serii “Przesuń, baw się, pociągnij” są jednymi z ulubionych pozycji naszego szkraba. Dostał je jako maluszek, którego fascynowało to jak mama rusza w tajemniczy sposób obrazkami. Teraz jest na tyle duży aby samemu wprawiać je w ruch wydając przy tym dźwięki zaskoczenia i zadowolenia. Małym problemem owych książeczek jest to, że najlepiej jak są oglądane pod czujnym wzrokiem opiekuna, bo ciekawość naszych szkraba powoduje, że owe elementy ruchome niestety często zaczynają żyć życiem poza książką.

Podsumowując, owe książeczki, według mnie są pozycją obowiązkową w każdej biblioteczce maluszka. Stanowią ciekawe urozmaicenie zabawy jaka towarzyszy oglądaniu książek. Polecam!

Totalna rewelacja!! Tylko dziecko musi wyjść już z etapu gryzienia książeczek :)

Mojej ukochanej, dwuletniej córeczce się podoba. To jedna z najczęściej maltretowanych książeczek i najczęściej czytana przed snem. Polecam całą serię! :)

Dodaj cytat z książki PLASK! Mała krówka