Kto zjadł biedronkę?

Hector Dexet Wydawnictwo: Mamania interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Qui a mangé la petite bête ?
Mamania
Qui a mangé la petite bête ?
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2016-05-19

Solidnie wydana, piękne kolory ilustracji. W sam raz dla około rocznego dziecka. Tekstu jak na lekarstwo, co może być plusem dla dzieci, które niecierpliwią się już przy 3 wersach tekstu ;) Stosunkowo droga do tego co oferuje i na ile posłuży.

Ciekawy pomysł, synek lubił oglądać i wymieniać kto po kolei nie zjadł biedronki - dla mnie trochę dziwna logika opowieści (choć na plus, że prosta) i trochę przekłamanie kolorów (tam, gdzie kolory są nazywane to ważne, żeby kolor widziany odpowiadał temu nazwanemu;-) Bez szału, ale też bez tragedii:)

Hector Dexet oddał do rąk maluszków pozycję, która zachęca do zabawy. Zabawy, która pozwala na poznawania kolorów i zwierząt a co za tym idzie odkrywania świata. To na pewno zalety tej pozycji. Czy jest warta posiadania? Cóż to wszystko zależy od Waszych maluszków. Jeśli są wśród nich miłośnicy biedroneczek to obowiązkowo, jeśli uwielbiają książeczki z dziurami to warto się...

Książka w formie która intryguje maluszki- kółka - doskonałe do przewracania kartonowe kartki. Gabrysia jest zadowolona z tej ksiązki więc ją polecam.

Nie potrafię się określić z moją opinią wobec tej książki. KUpiłam, ponieważ miała mnóstwo pozytywnych opinii w internecie i na blogach parentingowych ale sama nie wiem co o niej mysleć.
Ciekawa do zabawy z dzieckiem, wymaga jednak inwencji w czytaniu, modulowaniu dźwięku. Przy zwyklym czytaniu, moim zdaniem, jest strasznie nudna ALE dziecku sie nawet podoba.
Podsumowując....

2082

Ojej czy ktoś w tej bajce zjadł biedronkę? Spokojnie wbrew tytułowi nic złego biedronce się nie stało :-) Każde dziecko może to sprawdzić a przy okazji świetnie się przy tym bawić. Do tego może poznawać rożne zwierzęta i kolory. Jednak przede wszystkim szukać biedronki ;-) Zakończenie myślę, że miło wszystkich zaskoczy :-) Kto zjadł biedronkę? to kolejna świetna książeczka...

„Kto zjadł biedronkę?” to Mai pierwsza i, jak dotąd, ulubiona książka z dziurą. I choć tytuł ma nieco złowieszczy, nie ma powodów do niepokoju – przy lekturze nie ucierpi żadna biedronka, a cała historia skończy się dobrze ;)

Trzonem historyjki są poszukiwania sympatycznego owada w kropki kojarzonego w Polsce z siecią dyskontów ;P

Choć cały czas widzimy biedroneczkę w...

Ładnie wydana, kolorowa, przestrzenna, solidna. Potrafi zaintrygować malucha. Niestety dość droga.

• Dla dzieci
  • Dziecięce
  • Rok 2017
  • 2018
  • Domowa biblioteczka
  • Literatura zagraniczna
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Kto zjadł biedronkę?