W sidłach hipnozy

kryminał, sensacja, thriller
Psychoskok
2015-11-01
2015-11-01
W sidłach hipnozy Andrzej M. Baczewski sensacja thriller polityka Psychoskok ebook

„W sidłach hipnozy” to współczesny sensacyjny thriller polityczny. Międzynarodowa grupa agentów usiłuje poznać ukrywane przez CIA prace profesora Soldana nad wojskowymi zastosowaniami hipnozy. Prawdziwy cel CIA jest jednak zupełnie inny i przygotowywana jest przemyślana specjalna pułapka, bo hipnoza to tylko przynęta. Nikt się nie spodziewa, że i sam profesor powiązany z neonazistowskimi organizacjami, ma również swoje powody do wykorzystania toczącej się rozgrywki. Czy połączonym siłom kilku asów wywiadów uda się pokonać przeciwności bez strat? I kto tak naprawdę to wszystko wyreżyserował?