Mikołajek i Wielki Cyrk Kolegów

Okładka książki Mikołajek i Wielki Cyrk Kolegów
René GoscinnyJean-Jacques Sempé Wydawnictwo: Znak emotikon Seria: Mikołajek opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Barbara Grzegorzewska
Mikołajek René Goscinny Jean-Jacques Sempé

Okładka książki Wielka księga Mikołajka René Goscinny, Jean-Jacques Sempé
Ocena 9,4
Wielka księga ... René Goscinny, Jean...
Okładka książki Mikołajek. Psze pani, on ściaga. Rene Goscinny, Jean-Jacques Sempé
Ocena 8,1
Mikołajek. Psz... Rene Goscinny, Jean...
Okładka książki Mikołajek. Żeśmy się ubawili René Goscinny, Jean-Jacques Sempé
Ocena 0,0
Mikołajek. Żeś... René Goscinny, Jean...

Okładka książki Rodzinne przygody Mikołajka Valérie Latour-Burney, Emmanuelle Lepetit, praca zbiorowa
Ocena 7,4
Rodzinne przyg... Valérie Latour-Burn...
Okładka książki Mikołajek. Opiekuję się zwierzakami Emmanuelle Lepetit, praca zbiorowa
Ocena 7,7
Mikołajek. Opi... Emmanuelle Lepetit,...
Okładka książki Lato Mikołajka René Goscinny, Jean-Jacques Sempé
Ocena 7,6
Lato Mikołajka René Goscinny, Jean...
Okładka książki Szkolne przygody Mikołajka Valérie Latour-Burney, praca zbiorowa
Ocena 8,2
Szkolne przygo... Valérie Latour-Burn...

Dzieci moje są fanami Mikołajka i jego kumpli i nawet pan Rosół ich bawi pomimo że
na pierwszy rzut oka nie wydaje się przyjazny dzieciom, ale co tam jego oczy urzekną wszystkich :-D I tak między nami to my rodzice też kochamy Mikołajka i wraz z dziećmi oglądnęliśmy wszystkie filmy. Ja nawet mam grubą powieść za sobą gdzie czytałam lata temu dzieciom na dobranoc.

super :) doskonała do kolekcji prawdziwego fana Mikołajka. Ksiązka wprawdzie nie dla dorosłych ale taki Mały Mikołajek dla Małego czytelnika w sam raz :)

Skrócone i dostosowane do najmłodszych wiekiem opowiadania z książki "Nieznane przygody Mikołajka".
Jak dla mnie (a nie jestem najmłodszym fanem) ta okrojona wersja niestety wiele traci.

Książka bardzo ładnie wydana, jednak zawiera tylko kilka opowiadań z innego tomu. Mikołajek jest cudowny. A ilustracje można oglądać i oglądać.

1973

Rewelacyjna książka!! Śmieszna, ale i do namysłu. No i sami zaczynamy wspominać przygody szkolne. Do czytania bez ograniczeń wiekowych!! No bo co w końcu, kurczę blade!!

Dodaj cytat z książki Mikołajek i Wielki Cyrk Kolegów