Rubiny markiza Fanworth

Okładka książki Rubiny markiza Fanworth
Christine Merrill Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Siostry de Bryun (tom 2) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Siostry de Bryun (tom 2)
Harlequin Romans Historyczny
Ring from a marquess
HarperCollins Polska
2015-12-18
2015-12-18
Alina Patkowska
arystokracja rubiny przyjaźń romans miłość detektyw kradzież

1974

Druga część cyklu o siostrach De Bryun. Równie ciekawa jak pierwsza. Polecam

Druga część cyklu o siostrach De Bryun. Równie ciekawa jak pierwsza. Polecam

2042

Ciąg dalszy przygód posażnej rodziny kupieckiej wżeniającej się w wysokie sfery angielskiej arystokracji. I nie cierpią na ostracyzm, chociaż tatuś choleryk stara się jak może.
Nic ambitnego, ale czyta sie przyjemnie.

Nic ambitnego, ale czyta sie przyjemnie.

Dodaj cytat z książki Rubiny markiza Fanworth