Nowoczesna autentyczność. Charles Taylor wobec dylematów współczesności

Okładka książki Nowoczesna autentyczność. Charles Taylor wobec dylematów współczesności
Agnieszka Kaczmarek Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie filozofia, etyka
filozofia, etyka
Wydawnictwo Poznańskie
2011-01-01
2011-01-01
Filozofia filozofia społeczna podmiot Taylor
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki #małekroki Alicja Bielawska, Julia Bohr, Emilia Hinc, Agnieszka Kaczmarek, Tomasz Kaluba, Przemysław Kłosowicz, Dagmara Malinowska, Joanna Mann, Alicja Minich, Patrycja Płachecka, Monika Prylińska, Anna Rudnicka, Anna Stelmach, Magdalena Szkwarek, Mikołaj Trunin, Iwona Urbančíková, Joanna Urbańska, Magdalena Wasilewska
Ocena 9,3
#małekroki Alicja Bielawska, J...