Nieograniczony sukces w sprzedaży

Okładka książki Nieograniczony sukces w sprzedaży Brian Tracy, Michael Tracy
Okładka książki Nieograniczony sukces w sprzedaży
Brian TracyMichael Tracy Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
MT Biznes

Jedna z lepszych książek Briana Tracy. Proces sprzedaży rozbity na czynniki pierwsze. Bardzo praktyczna, z przykładami. Co ważne napisana prostym, zrozumiałym językiem. Rady i wskazówki nadają się do zastosowania w zasadzie na dowolnym rynku. Biorąc pod uwagę wiele innych książek tego autora, które są trochę o tym, trochę o tamtym, ta to czysty konkret....polecam.

Genialna pozycja! Powinien ją mieć szef sprzedaży, jego wszyscy pracownicy oraz ludzie, którzy pasjonują się etyczną sprzedażą. Sama praktyka - bez lania wody !

Książki "sprzedażowe" mają to do siebie, że warto je od czasu do czasu czytać, nawet jeżeli wydaje się nam, że nic w życiu nie sprzedajemy ..

Przeczytałam tę książkę z ciekawości, bo wszyscy sprzedajemy. Jeśli nie jakiś produkt, to siebie, swoje umiejętności np. na rozmowie o pracę. Takie czasy, słowo "sprzedaż" pojawia się wszędzie. Jednak nie jest to pozycja dla każdego. Tak jak widnieje na okładce - mowa tu o sprzedawcach, i to na nich koncentruje się Brian Tracy. Bardzo konkretnie. Pokazuje na swoim przykładzie sprawdzone przez wieloletnią sprzedaż działania, które pozwoliły mu stać się skuteczniejszym i więcej zarabiać. Książka ta to kwintesencja działań, jakie powinni stosować sprzedawcy, przedstawiciele handlowi - to dla nich literatura obowiązkowa, jeśli chcą czerpać zyski i satysfakcję z wykonywanego zawodu.
Książka liczy 240 stron, na których są podane konkretne porady oraz ćwiczenia, w których po każdym rozdziale przeprowadza się analizę swojej branży, swoich klientów i swoich działań w sprzedaży. Jeśli ktoś zainwestuje w tę książkę kilkadziesiąt złotych i solidnie ją przerobi (właśnie tak: przerobi i przepracuje) i zacznie stosować to, czego się dzięki niej nauczył, to nie ma możliwości, żeby "słupki sprzedażowe" nie rosły. Są jednak pewne warunki: chęci, entuzjazm, wiara w sprzedawany produkt i działanie na bazie tego, co daje Brian Tracy.
O tym, co trzeba spełnić, żeby stawać się każdego dnia lepszym w sprzedaży przeczytacie w książce Briana Tracy'ego, jeśli tylko tego potrzebujecie i nie boicie się działać. Bo to nie "podręcznik" dla każdego.

CAŁA RECENZJA: http://www.jakzarabiacpieniadze.com.pl/2016/02/recenzja-ksiazki-brian-tracy.html

Amerykańscy autorzy kojarzą mi się z wodolejcami, a tymczasem tutaj każda strona jest naprawdę naszpikowana szalenie przydatnymi wskazówkami DLA KAŻDEGO sprzedawcy niezależnie od jego doświadczenia. Przeczytałem tę pozycję dwa razy i nie jest powiedziane, że nie będę wracał jeszcze do wybranych rozdziałów. W zasadzie opisał tam cały proces sprzedaży, więc można zaryzykować fakt, że jest to lektura prawie kompletna. Myślę, że podobnie jak ja będziecie mieli jednak apetyt na więcej książek tego pokroju. Polecam osobom, które już pracują w sprzedaży i chcą być w niej coraz lepsi.

Świetna książka! Polecam każdemu kto chciałby osiągnąć coś więcej w sprzedaży.

Świetna książka! Polecam każdemu kto chciałby osiągnąć coś więcej w sprzedaży.

• Biznes
  • Audiobooki
  • Sales
  • Rozwój

Dodaj cytat z książki Nieograniczony sukces w sprzedaży