Storytelling

biznes, finanse
Storytelling
2014-08-18
2014-08-18

Książka, to w zasadzie książeczka bo 127 przeplecione jest dużą ilością ilustracji (zbędnych według mnie). W środku mało wiedzy i praktycznych porad, za to mnóstwo cytatów i przykładów, którym brakuje jednak solidnego omówienia i wyciągnięcia z nich wniosków. Całość można by skrócić na 15 stronach. Nie polecam.

znalazłam w niej kilka cennych wskazówek...autor podkreśla, że trzeba ciągle się uczyć, więc poszukam innych poradników...

Ja miałem okazję słuchać audiobooka - zamówiony szczerze mówiąc przez przypadek zamiast książki. Wrażenia? Niestety nieco nudny, mało polotu, świeżych historii. Mimo, że jest kierowany do managerów i trenerów to dla mnie jest tu bardzo mało biznesowego wydźwięku...

Zachęta do dalszego zgłębienia tematu. Napisana dość chaotycznie, wiele powtórzeń.

Erudycyjna (mimo niewielkich rozmiarów),poparta wieloma przykładami, zwarta a jednocześnie jasno wyłożona, bez zbędnego komplikowania tematu, pozycja o storytellingu. Doskonały starter do zgłębiania wiedzy na ten temat. Polecam.

Cytując samego Stączka: "można się zdrzemnąć i nic nie stracimy".

Cytując samego Stączka: "można się zdrzemnąć i nic nie stracimy".

Dobra książka w przystępny sposób omawiająca tytułowe zagadnienie. Autor jest praktykiem i trenerem, więc warto się od niego uczyć.

Super ksiazka zeby zaczac storytelling duzo potrzebnych informacj

Super ksiazka zeby zaczac storytelling duzo potrzebnych informacj