Jak ćwiczyć prawidłowo? Ćwiczenia dla kobiet na siłowni i sali

Okładka książki Jak ćwiczyć prawidłowo? Ćwiczenia dla kobiet na siłowni i sali
Agnieszka Przybylska Wydawnictwo: Helion poradniki
poradniki
Helion

Okładka książki Jak biegać zdrowo Andrzej Peszek, Agnieszka Przybylska
Ocena 4,4
Jak biegać zdrowo Andrzej Peszek, Agn...

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2019/05/agnieszka-przybylska-jak-cwiczyc.html

Dodaj cytat z książki Jak ćwiczyć prawidłowo? Ćwiczenia dla kobiet na siłowni i sali