Trzynaście zagadek

Okładka książki Trzynaście zagadek
Agatha Christie Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Panna Marple (tom 1.5) Seria: Klasyka Kryminału kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Tomasz Szlagor
Agatha Christie kryminał

Zbiór opowiadań.

Zbiór opowiadań.

To fajny tytuł ale jednak polecałabym ją jako przerywnik między innymi tytułami aby jednorazowo przeczytać maksymalnie dwa opowiadania. Wtedy książka jest świetna a opowiadania są bardziej ekscytujące w odbiorze (możliwe, że Panna Marple niektórych by też wtedy mniej zirytowała).

Zbiór 13 ciekawych opowiadań, w których Panna Marple udowadnia towarzystwu swój nieprzeciętny intelekt. Bardzo polecam.

Ta ksiązka bardzo mi się podobała. Żałuję trochę, że te opowiadania to nie osobne powieści, bo niektóre z nich były
naprawdę bardzo interesujące. Bardzo polecam<3

naprawdę bardzo interesujące. Bardzo polecam<3

Zmyślne zagadki, które próbuje rozwiązać grupa przyjaciół. Nie porwała mnie ta książka.

Kojarzę może z 3-4 historie z tego zbioru opowiadań. Christie nie była dobra w krótkich formach i to niestety tutaj również czuć.

Przeczytałem wszystkie książki A.C. praktycznie ;) .

Przeczytałem wszystkie książki A.C. praktycznie ;) .

Po prostu Agata Christi. Tutaj nie trzeba nic więcej pisać.

Po prostu Agata Christi. Tutaj nie trzeba nic więcej pisać.

Zbiór opowiadań z panną Marple w roli głównej. Bardzo lekka i przyjemna lektura dla osób które lubią uzyskać szybką odpowiedź kto zabił. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie za bardzo lubię opowiadania, ale ten zbiór wyjątkowo przypadł mi do gustu.

Nie za bardzo lubię opowiadania, ale ten zbiór wyjątkowo przypadł mi do gustu.

Na półkach: , , , ,

Sam pomysł może i dobry, ale niektóre opowieści napisane są jakby... niedbale? pobieżnie?
Według mnie to najsłabsza z książek Christie, które do tej pory przeczytałam

Według mnie to najsłabsza z książek Christie, które do tej pory przeczytałam