Najlepsze najgorsze urodziny

Moni Nilsson Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Przygody w Raju (tom 4) literatura dziecięca
Bästa värsta födelsedagen
Przygody w Raju (tom 4)
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk
Barbara Gawryluk Elin Lindell Zlatko i Beza

Dalszy ciąg przygód Bezy i Zlatka jest równie ciekawy jak poprzednie książki. Bohaterowie rosną i pojawiają się pomiędzy nimi konflikty. Pierwsza poważna kłótnia, złość, wyrzuty sumienia - mały czytelnik dowie się od bohaterów książki, jak sobie radzić w takich sytuacjach.
Najważniejszy przekaz - prawdziwa przyjaźń przetrwa wszelkie konflikty:-)

Każda kolejna opowieść dwójki przyjaciół jest miłą przygodą. I ta nie nudzi, tekst jasny i czytelny , rysunki barwne i zachęcające do oglądania. Mój 7 latek chętnie czyta o swoich rówieśnikach sądzę,że dzieciakom się spodoba

Historia jest o dziewczynce, która miała urodziny i wymarzyła sobie, że dostanie na urodziny rower.

• 2018
  • 2017
  • Literatura dziecięca
  • 2016
  • 2016
  • 2017
  • Biblioteka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Najlepsze najgorsze urodziny