Noc duchów

Okładka książki Noc duchów
Moni Nilsson Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Przygody w Raju (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
2015-04-22
Barbara Gawryluk
Barbara Gawryluk Elin Lindell

więcej Więcej

Beza i Zlatko znowu w akcji.
Zlatko pierwszy raz będzie nocował poza domem - boli go brzuch z emocji. Mama go pociesza, a starsi bracia - tradycyjnie - wyśmiewają. W końcu przezwycięża swój strach i idzie nocować do Bezy. Będą sami w mieszkaniu, będą jedli słodycze, oglądali filmy i będą się świetnie bawić. Do czasu...
Książka, która dobitnie i zrozumiale wyjaśniła mojej...

Krwawa historia o duchach, wampirach i innych zmorach nocnych. Dyskusja między dziećmi o strachach...... i wyjaśnienia rodziców. Fajna mojemu 8 latkowi podobnie jak poprzednie przypadła do gustu.

Książka w ciekawy, naturalny dość sposób ukazuje różne problemy dzieciom. Doza humoru, ciekawe rysunki i prosta, naturalna narracja.

• Zuzowa - samodzielnie przeczytane
  • Olkowe książki
  • Współczesna
  • Basia przeczytała z mamą
  • Z Adamem
  • @ Dla maluszka i przedszkolaka
  • Dla dzieci, Poziom 1

Dodaj cytat z książki Noc duchów