Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.97 zł

Data 1. wydania:
2015-01-01
Donata Olejnik
Bukowy Las
nastolatkowie nastoletnia miłość depresja próby samobójcze literatura amerykańska przyjaźń
All the Bright Places
literatura młodzieżowa
Donata Olejnik
Myślnik
Inne

"All the bright places"
Opis od wydawnictwa:
Theodore Finch fascynuje się śmiercią. Każdego dnia myśli w jaki sposób może umrzeć, ale również poszukuje – i udaje mu się znaleźć – coś, co zatrzyma go tutaj żywego i przebudzonego.
Violet Markey żyje przyszłością, odliczając dni do zakończenia szkoły, kiedy już będzie mogła uciec z małego miasta jakim jest Indiana i porzucić...

Cudowna książka, zresztą jestem fanką wszystkich książek tej autorki. Jeśli ktoś zastanawia się nad przeczytaniem to filmie to ogromnie polecam bo w filmie to jest pokazane tyle co nic

Myślę, że to naprawdę dobra młodzieżówka. Momentami zachowanie bohaterów odbiegało nieco od rzeczywistości, jednak wnosi ona dużo wartości i zmusza do refleksji.
Polecam też przeczytać końcowe słowa autorki bo wnoszą na wszystko nowy pogląd.

Bardzo trudno jest napisać opinię o tej książce. Opowiada piękną historię o zapoczątkowanej w bardzo nietypowych okolicznościach miłości między dwójką młodych ludzi, z bardzo smutnymi doświadczeniami życiowymi. Przedstawiona jest perspektywa obojga głównych bohaterów, co daje świetny pogląd na ich osobistą interpretację wydarzeń. Akcja wraz z przebiegiem fabuły przyspiesza,...

Cudowna książka, mega polecam.
Fabuła przemyślana i wzruszająca.
Tak wciągnęła, że przeczytałam w jeden dzień i miałam od razu ochotę zacząć ją jeszcze raz.

Cudowna książka, która bezbłędnie opowiada o cierpieniu i miłości. Płakałam przez ostatnie 100 stron i nie mogłam się powstrzymać. Całość opowiada o nastolatkach z problemami, które są ukazane w doskonały sposób. Wcześniej wspomniane ostatnie 100 stron jest cudowne, emocjonalne i idealnie zamyka książkę.
Z jednej strony chciałabym, żeby wszystko potoczyło się inaczej, ale z...

Przeczuwałam zakończenie (wyjątkowo nie zajrzałam na koniec chociaż to papierowa książka) ale środek mnie poruszył, bardzo plastyczny opis, nastolatkowie i nie tylko oni, nie mają łatwo, gorąco polecam

To jedna z tych książek o której myśli się jeszcze długo po przeczytaniu.
Zostawiła mnie w dziwnym nastroju...
Zdecydowanie polecam przeczytać.

Książka bardzo mi się podobała. Autorka porusza tu waży temat, jednocześnie pokazując rowijającą się więź między dwójką nastolatków, którzy są zagubieni w świecie. Każdo skrywa swój własny mrok. Bardzo podobały mi się podróże bohaterów. Książka potrafi też wzruszyć.

Serdecznie polecam książkę jak i również film

5 479
    4 241