Kup teraz - 9 ofert w cenie od 6.99 zł do 41.00 zł

Tysiąc

Dagmara Andryka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Marta Witecka (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
Literatura polska
Marta Witecka (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Literatura polska

Ogromne zaskoczenie! Świetny pomysł, genialny świat przedstawiony i przede wszystkim narracja. Autorka tak oddała klimat małego miasteczka, że można odnieść wrażenie, jakby się tam naprawdę było.
No i zakończenie. Wbija w fotel.

Swietny pomysł na ksiazke . Cały czas zastanawiałam się czy jest ta klatwa , czy możne jednak nie . Akcja działa się rowno, nie było zbyt wielu zwrotów , a raczej aura tajemniczości. Został wprowadzony otez taki klimat niepokoju , przez co czytało się ta książkę z zaciekawieniem. Jednak im dalej , tym bardziej chyba autorka nie wiedziala jak ma się całość rozwinąć. Nie...

Dobra książka. Zakończenie trochę rozczarowuje, ale czyta się naprawdę świetnie. Ciekawa intryga i pomysł. Bardzo dobrze napisane.

Genialna książka. Do tej pory słyszę uderzenia prętem, widzę mgłę, słyszę te szepty... Klimat, bohaterowie, pomysł, wszystko zagrało! Naprawdę warto! (chyba przeczytam ponownie :-)

Bardzo zaintrygował mnie opis tej książki. Chyba nie znam podobnego motywu z żadnej innej pozycji.
Zaczęłam więc czytać "Tysiąc" z dużym zapałem, który... niestety opadał ze strony na stronę. Choć początek zapowiada dobrą lekturę, jakoś w połowie w fabułę wkrada się trochę nuda. Marta, główna bohaterka kręci się w kółko, nie pojawia się żaden nowy trop, generalnie nie za...

Bardzo przyjemna lektura. Świetne oderwanie od ciężkich kryminałów. Ciekawa, wciągająca, trochę sielankowa, a jednak to kryminał. Polecam.

Świetny pomysł na kryminał. Wykonanie już nie takie, akcja się dluzy, brakuje niestety elementów popychających ja do przodu. Niemniej czyta się dobrze, zaskakujący finał.

Fajny pomysł na książkę, ale napisana w taki sposób, że ciężko mi było dotrwać do końca.

Cudowna opowieść. Pełna interesujących postaci, wielkiej tajemnicy i mnóstwa niedopowiedzeń. Do samego końca nic nie jest pewne. Autorka w umiejętny sposób stopniuje informacje. Po małym kawałku otwiera przed nami mały świat. Przeczytałam z największą przyjemnością.

Zaskakująco dobrze czytało mi się "Tysiąc", choć początek nie wciągnął mnie od razu. Całe szczęście Dagmara Andryka z każdą kolejną stroną się "rozkręcała". Specyficzny styl, ale taki, który nie męczy.

• 2018
  • E-book