Z dziejów Katowic : przewodnik po wystawie

2005-01-01
2005-01-01
20 min.
Muzeum Historii Katowic Katowice

Okładka książki Ewald Gawlik „Z malarstwem przyszedłem na świat” Halina Gerlich, Jadwiga Lipońska-Sajdak, Jadwiga Pawlas-Kos
Ocena 6,0
Ewald Gawlik „... Halina Gerlich, Jad...

Faktycznie jest to przewodnik i tego należy od niego oczekiwać - podstawowe informacje o historii Katowic. Jednak jeżeli ktoś nie chce zgłębiać tejże historii, to ten przewodnik jest świetny. Do tego sporo ilustracji i edytorsko, jak zwykle w wydawnictwach Muzeum, na wysokim poziomie. Polecam :)

Dodaj cytat z książki Z dziejów Katowic : przewodnik po wystawie

Ciekawostki historyczne