Świat jasnowidzących

Okładka książki Świat jasnowidzących
Lawrence LeShan Wydawnictwo: Rebis Seria: Biblioteka Nowej Myśli popularnonaukowa
popularnonaukowa
Biblioteka Nowej Myśli
The Medium, the Mystic, and the Physicist: Toward a General Theory of the Paranormal
Rebis
1994-01-01
1994-01-01
8385202242
Beata Moderska, Tadeusz Zysk

260 stron pisania po to, żeby coś napisać. miałam wrażenie, że autor niektóre tematy traktował powierzchownie. MEH

Dodaj cytat z książki Świat jasnowidzących

Ciekawostki historyczne