Twardy zawodnik

Marek Stelar Wydawnictwo: Videograf Cykl: Krugły i Michalczyk (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Videograf
Twardy Zawodnik Marek Stelar
Krugły i Michalczyk (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Twardy Zawodnik Marek Stelar

Super wciągający polski kryminał. cała seria przeczytana:) Polecam gorącą

Najlepsza książka Marka Stelara z przeczytanych dotychczas przeze mnie. Obok Roberta Małeckiego obecnie najlepszy polski Autor kryminałów w moim prywatnym rankingu. Tyle. Dziękuję za uwagę.

Pan Marek "Rykoszetem" ustawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. I jak już zauważyli czytelnicy, "Twardy zawodnik" jest trochę przekombinowany, ale mimo to czyta się naprawdę dobrze. Styl pisarza ogromnie przypadł mi do gustu. Siadać i czytać!.

Po znakomitym "Rykoszecie" trudno liczyć na coś lepszego , lub równie dobrego , dlatego "Twardy zawodnik" lekko rozczarowuje . Nie chodzi tu zupełnie ; o styl , dialogi czy konstrukcję postaci , a o sytuację w której znaleźli się główni bohaterowie serii . Jest , moim zdaniem , niezbyt realna . To taki eufemizm , na którym poprzestanę . Reszta jest jak zwykle u pana Marka...

Przeczytane siłą rozpędu po pierwszej części. Mocno momentami na siłę, ale wciąga - tak to jest jak się polubi bohaterów. Na minus - za rok nie będę pamiętał fabuły, bo umrze w odmętach mojego mózgu. A niektóre książki pana Stelara są wybijające się, zatem delikatny zawód.

Chociaż nie przepadam za słuchaniem książek, czasami sięgam po te, które są na tyle interesujące, że przyciągną moją uwagę. Taką właśnie powieścią okazał się „Twardy zawodnik” Marka Stelara.

Kiedy w drzwiach mieszkania nadkomisarza Roberta Krugłego staje jego przyjaciel, prokurator Michalczyk, policjant nie wie jeszcze, jak bardzo zmieni się jego życie. Prokurator o...

Piękna 😀

„Twardy zawodnik” Marka Stelara to porządnie napisany kryminał. Wielowątkowy, dynamiczny, z mylnymi tropami i puzzlami wskakującymi na swoje miejsce, z klasycznym podążaniem po nitce do kłębka.

Co robi tytułowy „Twardy zawodnik”, gdy przyjaciel w opałach prosi go o pomoc? Ano wszystko, co w jego mocy, aby sprawiedliwość zwyciężyła. Bez względu na koszta... Tak też...

Kolejna część serii i kolejne wciągające strony

Brawo. Rewelacyjnie czyta się te książki. Wciągają bez reszty. Polecam.

Dyskusje

• 2018
  • E-book
  • 2019
  • Ebook
  • 2020
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Twardy zawodnik