Przyrodolecznictwo i życie zgodne z naturą

Okładka książki Przyrodolecznictwo i życie zgodne z naturą
Petar Dimkow Wydawnictwo: Interlibro Seria: Biblioteczka zdrowia poradniki
1990-01-01
838516104X
Andrzej Madej
ziołolecznictwo medycyna ludowa wodolecznictwo
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Każdy zainteresowany dietami, ale nie takimi na siłę i za cenę zdrowia, o których piszą współcześni pisarze zarabiający krocie na książkowych pseudo-poradnikach, a prawdziwym zdrowym odżywianiem, znajdą tu rzetelną wiedzę gromadzoną przez autora całe jego życie. Najwyższa ocena ode mnie!

Jako całkowity poradnik odradzam ze względu na to, że jest tłumaczeniem książki z 1979 roku. Aktualnie nie leczy się krzywicą kompresami wodnymi tylko podaje się tran zapobiegawczo. Głównym lekarstwem na choroby są: dieta mleczno-roślinna, kompres z ciasta na zakwasie, masaże wodne, lewatywa z 0,5 l wody, plaster gorczyczny lub z czerwieńca. Większość surowców nie jest...

• 2013
  • Medycyna, farmacja, itp.
  • ! BŚ
  • Ziółka (w tym herbata)
  • Health

Dodaj cytat z książki Przyrodolecznictwo i życie zgodne z naturą