Getting Lucky Number Seven

Okładka książki Getting Lucky Number Seven Cindi Madsen
Okładka książki Getting Lucky Number Seven
Cindi Madsen Wydawnictwo: Entangled: Embrace Cykl: Taking Shots (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Taking Shots (tom 1)
Entangled: Embrace
2015-04-28
2015-04-28
love romance college hockey sport

,,Getting Lucky Number Seven'' autorstwa Cindi Madsen opowiada historię Lyli i Becka. Lyla jest zwykłą, niepewną swego ciała dziewczyną, która nie chodzi na imprezy i spędza czas w książkach, nosząc za duże ubrania. Pewnego dnia postanawia zażyć trochę studenckiego życia i wraz z jej najlepszym przyjacielem Beckiem - graczem hokejowym aka Męską Dziwką -stwarza pewną listę. Beck jest niesamowitym graczem hokeja i najlepszym przyjacielem Lyli, a każdą niedziele spędza oglądając z nią filmy. I mimo, że nie stroni od dziewczyn, nigdy nie widział Lyli w ten sposób. Ale gdy Lyla włączy w życie swoją listę, to czy będzie w stanie utrzymać się z dala od niej?
Po pierwsze, muszę przyznać, że książka bardzo przypominała mi Układ Elle Kennedy i nie chodzi mi tu tylko o tą tematykę hokeja, ale ogólnie o całość. Jeśli chodzi o bohaterów to tak... Lylę polubiłam od razu oraz pokochałam jej dowcip. Jeśli chodzi o Becka to nie wiem, jak go można nie pokochać. Zupełnie urzekł mnie tym jak opiekuńczy, miły i troskliwy był względem Lyli, a jeśli dodać do tego, że jest gorącym graczem hokeja.....
Podsumowując, książka podobała mi się niezmiernie, czułam się jakby przeczytanie jej zajęło mi dosłownie sekundę. Były momenty, gdzie można się było pośmiać, nawet co wrażliwsza osoba, może uronić kilka łezek.
Polecam tą książkę wszystkim, którzy lubią historię w stylu od przyjaciół do kochanków. Ja na pewno wrócę do tej pozycji, a tymczasem w podskokach zabieram się za część drugą. 8/10. Ulubione.

• ENG
  • Ale jeszcze nie ma tłumaczeń... ;(