Pragnienie

Okładka książki Pragnienie
M.S. Force Wydawnictwo: Amber Cykl: Quantum (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Quantum (tom 1)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Virtuous
Amber
2015-09-04
2015-01-01
Ewa Spirydowicz
nauczycielka gwiazdor romans seks miłość marzenie erotyka przeznaczenie sekrety namiętność

Na półkach: , , , , , , , ,

Flynn Godfrey jest nie tylko współwłaścicielem klubu BDSM ale również wytwórni filmowej Quantum a także jest światowej sławy gwiazdą filmową.
Pewnego dnia, dosłownie, wpada na niego młoda kobieta, która od pierwszej chwili zaprząta jego myśli.
Natalie 8 lat temu przeżyła coś co diametralnie ją zmieniło i wpłynęło na życiowe decyzje, związane z tym, że unika mężczyzn, związków i seksu przed ślubem.
Flynn, który nie może obyć się bez BDSM i Nat, która nie chce jakichkolwiek zbliżeń seksualnych…. Światowej sławy celebryta i skromna nauczycielka…. Czy ta dwójka ma jakiekolwiek szanse na wspólny związek?

Akcja pierwszej części dzieje się w czasie nieco więcej, niż jednego tygodnia. Troszkę mi tu dni nie pasowały ale jakoś dałam radę sobie to poukładać. Czytając tę książkę to tak, jakby czytelnik zapoznawał się z historią kopciuszka we współczesnym świecie i główna bohaterka też ma tego świadomość i tylko czeka aż wybije północ. Absolutnie nie przeszkadzała mi, ani ta bajka, ani ta cała nierealna otoczka. Po prostu dałam się wciągnąć. Jednak historia pozostawiła we mnie pewien niedosyt. Zabrakło mi tu rozwinięcia tego, co dzieje się w klubie Quantum (klub i wytwórnia mają wspólną nazwę) i jak bardzo to wpływa na życie głównego bohatera i Jego przyjaciół. Gorąco liczę na rozwinięcie w dalszych częściach…

Lektura świetna zwłaszcza dla fanek niegrzecznych książek

Lektura świetna zwłaszcza dla fanek niegrzecznych książek

Zakochałam się w tej serii.

Zakochałam się w tej serii.

Od czasu do czasu lubie sięgnąć sobie po jakiś erotyk . Nie należę do osób pruderyjnych wiec zainteresował mnie temat BDSM który miał był głównym motywem książki.

"Pragnienie "to historia Natalie Bryant. Natalie jest piękna ,23-letnia nauczycielka. Niedawno przeprowadziła się do Nowego Jorku. Natalie nie jest jednak taka jak jej rówieśniczki. Nie umawia się z mężczyznami, nie chodzi na randki i nie uprawia seksu. Nie zamierza iść z żadnym mężczyzna do łóżka przed nocna poślubna. Młoda kobieta zmuszona była szybko dojrzeć i ucieka przed trauma z przeszłości.

Przypadkowo podczas spaceru ze swoją suczka Pusia Natalie natyka się na ekipe filmowa i jej zwierzak gryzie Flynna Godfreya. Flynn to najpopularniejszy aktor i bożycze kobiet na całym świecie.

Gwiazdor nie jest jednak zły a wręcz pragnie bliżej poznać piękna kobietę. Jednak znajomość wydaje się nie mieć przyszłości. Zarówno Flynn jak i Natalie mają przed sobą tajemnice. A Natalie wydaje się zbyt słodka i niewinna dla Flynna. Jednak uczucie jest silniejsze. .. Czy mimo skrywanych sekretów między tak różnymi osobami może narodzić się prawdziwe uczucie?

Książka jest z gatunku średnich. Ma pewien urok, naprawdę przyjemnie się czyta. Główną bohaterka jest w takim samym wieku jak zaraz ja ,wiec fajnie się o niej czytało i jest słodka dziewczyna. Bardzo podobał mi się, Flynn. Mimo potrzeby dominacji on zaimponowal mi tym że, przedkładal potrzeby Natalie nad swoje. Był w stanie stworzyć waniliowa relacje, do niczego jej nie zmuszał, nie naciskał. Okazał jej szacunek. No i to dobry i fajny facet ,szanuje swoich fanów i wspiera potrzebujacych. Można jak widać być zboczonym i nie być przy tym dupkiem. Książka stanowi fajny romans i przyjemnie się czyta. Wciągające sekrety Natalie.

Czemu więc oceniam tak nisko ? W książce nie ma zbyt wiele scen seksu i są raczej subtelne, byłoby to duża zaleta gdyby jednak akcja była bardziej rozłożona w czasie a cała historia dzieje się raptem tydzień. Dla mnie ciężko uwierzyć że w ciągu czterech dni oni są juz w sobie zakochani, że on jest w stanie zrezygnować ze swoich potrzeb dla pięknej dziewczyny której prawie nie zna ,bohaterowie jeszcze się nie poznali naprawdę a już miłość, tak samo to jak Natalie tyle lat jest taka ostrożna a sprawy z Flynnem idą tak szybko. ..

Dla mnie to po prostu bajka. Naprawdę. Mimo wszystko jest to dość ciekawa bajka. Myślę, że poznam ja do końca, jednak nie sądzę aby jej przeczytanie było obowiązkowe;

Książka dobra, chociaż momentami trochę nierealna. Szybko się ją czytało, ale dlaczego skończyła się w takim miejscu?. Podtrzymuje ciekawość, co wydarzy się dalej, przeczytam następną część.

Przeciętniak. Nie mogę powiedzieć o tej książce nic więcej poza faktem, że pozycja ani mnie nie powaliła ani nie nie była tragiczna.
Moim zdaniem była ona bardzo nierealistyczna, okej, rozumiem, fikcja literacka, jednak nawet ona ma swoją granicę. Moim zdaniem została na mocno przekroczona i mimo zabawy treścią, zachodziłam na głowę, o co do cholery chodziło.
Było przyjemnie, ale bez patosu. Przeczytane, zapomniane, ponieważ nie było to przesadnie dobre.

Było...

Bardzo mi się podobała. Mimo że ogólnie nie jestem fanką książek opisujących BDSM narazie nie było tego dużo i mam nadzieję że w kolejnych częściach też tak będzie albo będzie to przedstawione ze smakiem. Historia mnie wciągnęła i nie mogę się doczekać co będzie dalej.

Ciekawa historia, która rozbudziła moje zainteresowanie, nie mogę się doczekać kolejnych części

Ciekawa, raczej mało prawdopodobna historia o miłości prostej dziewczyny i gwiazdora. Szybko się czyta, przyjemna. I w sumie.... takie trochę Pretty Women w wersji papierowej 😉

Przesłodzona... Gdyby usunąć wszystkie "dziękuję Ci", "przepraszam za" i "jesteś dla mnie wszystkim" włączając w to inne słodkości zostałoby niewiele treści. Co nie zmienia faktu, że pomysł całkiem niezły. Zakończenie skłoniło mnie do sięgnięcia po 2 część, która jest nieco lepsza z uwagi na główną bohaterkę, która nieraz zadziwiła mnie siłą charakteru. Nie jestem pewna czy skończę 3 cześć, chociaż nie lubię zostawiać historii niedokończonej tutaj muszę jednak chwilę odetchnąć mniejszą ilością słodyczy.

Dodaj cytat z książki Pragnienie