Pragnienie

M.S. Force Wydawnictwo: Amber Cykl: Quantum (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Virtuous
Ewa Spirydowic
Amber
nauczycielka gwiazdor romans seks miłość marzenie erotyka przeznaczenie sekrety namiętność
Virtuous
Quantum (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Spirydowic
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]

Książka dobra, chociaż momentami trochę nierealna. Szybko się ją czytało, ale dlaczego skończyła się w takim miejscu?. Podtrzymuje ciekawość, co wydarzy się dalej, przeczytam następną część.

Przeciętniak. Nie mogę powiedzieć o tej książce nic więcej poza faktem, że pozycja ani mnie nie powaliła ani nie nie była tragiczna.
Moim zdaniem była ona bardzo nierealistyczna, okej, rozumiem, fikcja literacka, jednak nawet ona ma swoją granicę. Moim zdaniem została na mocno przekroczona i mimo zabawy treścią, zachodziłam na głowę, o co do cholery chodziło.
Było...

Bardzo mi się podobała. Mimo że ogólnie nie jestem fanką książek opisujących BDSM narazie nie było tego dużo i mam nadzieję że w kolejnych częściach też tak będzie albo będzie to przedstawione ze smakiem. Historia mnie wciągnęła i nie mogę się doczekać co będzie dalej.

Ciekawa historia, która rozbudziła moje zainteresowanie, nie mogę się doczekać kolejnych części

Ciekawa, raczej mało prawdopodobna historia o miłości prostej dziewczyny i gwiazdora. Szybko się czyta, przyjemna. I w sumie.... takie trochę Pretty Women w wersji papierowej 😉

Przesłodzona... Gdyby usunąć wszystkie "dziękuję Ci", "przepraszam za" i "jesteś dla mnie wszystkim" włączając w to inne słodkości zostałoby niewiele treści. Co nie zmienia faktu, że pomysł całkiem niezły. Zakończenie skłoniło mnie do sięgnięcia po 2 część, która jest nieco lepsza z uwagi na główną bohaterkę, która nieraz zadziwiła mnie siłą charakteru. Nie jestem pewna czy...

Pozytywne zaskoczenie.

Biorąc się za tą książkę nie oczekiwałam, że okaże się to coś naprawdę dobrego. Ot, zwykły erotyk i romans wedle schematu. Cóż...może to i jest romans, ale uważam że na obszernym tle i ilości tego pokroju książek ta wypada naprawdę fajnie.
Nie skupia się stricte na fizyczności, BDSM może i jest obecny w tle, ale nie gra tu pierwszych skrzypiec....

Zaczynało się dobrze... w sensie na tyle dobrze na ile może to być w odgrzewanej historii. Otóż mamy tutaj potężnego faceta, gwiazdę filmową, który uwielbia BDSM , oraz uroczą cichą dziewczynę prawie dziewicę, która ma traumy. Generalnie takie zlepek z różnych innych popularnych serii. Niestety cały tom jest nudny jak flaki z olejem. Akcja rozkręca się tak wolno, że tylko...

O bajko ty moja! - nie wiem jak inaczej można to skomentować.
On taki wspaniały, sławny na cały świat, bogaty, przystojny i piękny, a przy tym czuły, uroczy, wierny, wspaniałomyślny, hojny, pomocny itede itepe... W nieskończoność można to wymieniać.
No, a ona, jak to ona, nie dość że biedna i skromna nauczycielka, to jeszcze z trudną przeszłością, a przy tym tak śliczna, że...

Na półkach: , , , ,

Niezwykle sensualna i seksowna powiesc o rodzacym sie uczuciu a w tle horror i dramat.

Dyskusje

1 051