Papierowe miasta

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Szukając siebie

44 Link do recenzji

Opinie [1 054]

"Papierowe miasta" to opowieść o osiemnastoletnim Quentinie i jego paczce przyjaciół. Wszyscy kończą college. Quentin od lat dziecięcych kocha się w Margo. Dziewczyna jest ekscentryczną nastolatką, wychowaną w domu, w którym nie rozumiano jej potrzeb. Quentin natomiast wprost odwrotnie - jego rodzice są psychologami i z każdej sytuacji tzw. trudnej wychowawczo znajdują...

Wciągająca

Bardzo wciągająca książka. Szybko się ją czyta i przyjemnie. Zakończenie tej książki trochę mnie zaskoczyło. Jeśli ktoś nie czytał jeszcze niczego od Johna Greena to polecam tą książkę.

Recenzja -> http://bycie-molem-nie-jest-zle.blogspot.com/2015/08/papierowe-miasta.html

Strasznie długo się ciągnie, momentami zabawna, ale ogólnie nic konkretnego i nie warta zachodu, nie polecam.

Jest to moje pierwsze styknięcie z książkami, których autorem jest John Green. Od razu napomnę, że czytałam tą książkę dosyć dawno, a dopiero teraz postanowiłam stawić ocenę. W tej chwili mam 14 lat, a czytałam ją nie wiem czy nie nawet 2 lata temu. Czy to jest dobra książka dla 12-latki? Mi się podobała, ale uwazam, że jednak powinno się ją dawać nieco starszej młodzieży,...

Humor jest dla nie największą zaletą tej książki! Rozśmieszały mnie zwłaszcza rozmowy Quentina, Radara i Bena. Nie mogę również zapomnieć, że tych trzech kumpli to świetny przykład prawdziwej przyjaźni.

Dawno temu czytalam te ksiazke, ale bardzo milo ja wspominam. Zarowno ksiazka, jak i film sa moim zdaniem warte przeczytania/obejrzenia.

Według mnie bardzo ciekawy pomysł na historię, jednak tej książki nie czytało mi się przyjemnie, gdyż akcja ciągnie się bardzo długo. Dotrwałam do końca tylko przez ciekawość zakończenia. Ogółem, poszukiwania Margo ciągnęły się na tyle, że wracając do lektury po jednodniowej przerwie, nie pamiętałam w niej ostatnich wydarzeń.

W tej książce bardzo polubiłem przede wszystkim chęć odegrania na osobach z jakiegoś powodu, a także poszukiwania nastoletniego Quentina tropem rozwiązań rożnych zagadek.

Dyskusje

13 629