Papierowe miasta

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Szukając siebie

92 Link do recenzji

Opinie [1 063]

Autor ma talent do pisania książek dla młodzieży. Książka jest pełna emocji i potrafi rozśmieszyć czytelnika. Tajemniczy bohaterowie, którzy potrafią zaskakiwać. Książka opowiada o chłopaka, którzy kocha się w tajemniczej dziewczynie. Pewnej nocy Margo wciąga go w niezłe bagno, a później znika. Zakochany chłopak postanawia jej szukać razem z przyjaciółmi.
Serdecznie polecam.

Bardzo lubię książki (seriale czy filmy również), których akcja dzieje się w amerykańskiej szkole średniej. Książka ta, sama w sobie wciąga, dawno mi się tak dobrze i szybko nie czytało :)

Tajemnicza bohaterka wokół, której dzieje się akcja książki intryguje pod każdym calem. Ma charakter, jest odważna, ale jednocześnie tak wrażliwa na świat, a Quentin, jaki jest? Jest...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wciągająca, pełna akcji fabuła, napisana bardzo prostym, młodzieżowym językiem. Po prostu WSPANIAŁA.
Osobiście uważam, że na chwilę obecną jest to najlepsza książka autorstwa Johna Greena, a przeczytałam wszystkie jego wydane książki. Papierowe Miasta czytałam już z dobre 7 razy.

Ja osobiście mam dość trudny stosunek do tego pisarza. Czytałam jego ,,Gwiazd naszych wina" którym wszyscy się zachwycali i ja nie czułam tego WOW. Czytałam ją 2 tygodnie, choć jest jak na mój gust krótka i męczyłam się z nią sakramencko. Uważam ją za bardzo przerysowaną, z zbyt wyszukanymi słowami (coś w stylu nowoczesne-poetyckie co według mnie nie wypaliło). Tak więc nic...

Nie chcę nic Mówić, Ale jestem Fanką przypadkowego Użycia Wielkich liter. Jednak chyba Obyczajówki nie Są dla mnie.

„Papierowe miasta” to książka kultowego amerykańskiego pisarza Johna Greena. Szybko zdobyła popularność wśród młodzieży, w głęboki sposób poruszając tematy ważne dla nastolatków, takie jak pierwsza miłość, przyjaźń, dojrzewanie czy poczucie odpowiedzialności. Postanowiłam sięgnąć po tę książkę, zaciekawiona wieloma pozytywnymi opiniami na jej temat.

Akcja toczy się w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zabierałam się do niej przez jakiś czas ale w końcu się udało i nie żałuję! Po przeczytaniu zdecydowanie mogę powiedzieć, że warto po nią sięgnąć, gdyż niesie za sobą wiele cennych wartości, które warto wnieść do swojego życia, Jest to książka pełna humoru, dzięki czemu lekko i szybko się ją czyta. Była to moja pierwsza książka Johna Greena ale z pewnością nie ostatnia.

Wspaniała! 😍Wiele dobrego humoru oraz cennych wartości, które można wynieść z tej książki 😄Polecam przeczytać każdemu. Nie powinno się jej traktować powierzchownie, patrząc tylko na ładnie opowiedzianą historię, ponieważ można się trochę znudzić. Trzeba po prostu myśleć i otworzyć się na to, co może Nam przekazać.
Pozdrawiam cieplutko! 🥰

🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃
Wow! W końcu przeczytałam coś, co nie jest dreszczowcem😂 Brawo ja 💪
Ale wracając do książki - jest super 😍 Brakowało mi tego luzu, miłosnych i tych codziennych rozterek nastolatków, ogólnie młodzieżówek. Więc oto nadchodzą "Papierowe miasta". To moje pierwsze spotkanie z Greenem 🙈, ale napewno nie ostatnie. Quentin - skromny chłopak z nienaganną frekwencją i Margo...

Książka, do której się długo brałam i w końcu się zabrałam. Wywarła ona na mnie duże wrażenie i od razu zaznaczę, że jest sto razy lepsza od filmu. Film nie odzwierciedla tego co jest w niej zawarte, DLATEGO NAJPIERW KSIĄŻKA, chce przez to przekazać, że w lekturze jest więcej zdań które bawią człowieka i brakuje tego w filmie, nawet bardzo. Ja się zawiodłam na filmie, ale...

Dyskusje

13 873