Siła kobiet w biznesie. Czego możesz się nauczyć od dziesięciu kobiet sukcesu.

Aneta ChybickaElżbieta Zubrzycka poradniki 456 str.
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
poradniki
kobiety biznes samorozwój

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
poradniki
kobiety biznes samorozwój

Porównaj ceny i

Książka ciekawa, zwłaszcza pierwszy i końcówka drugiego rozdziału. Pierwszy rozdział-wywiady z kobietami, które odniosły sukces, pokazuje sposób ich postrzegania odniesionych sukcesów z perspektywy czasu. Warto się z tymi wrażeniami zapoznać, zobaczyć, że droga do sukcesu (niezależnie jak ten sukces jest rozumiany) nie była w ich przypadku najłatwiejsza, a praca nad sobą to...

Pierwsza część jeszcze ciekawanie, druga o mordęga, trzecia część praktyczna w miare okej.

obszerna książka, jednak za dużo historii współautorek a za mało praktyki i uniwersalności.

Motywująca, dodająca energii i profesjonalnie przygotowana.

Pomaga odnaleźć swoje mocne i słabe strony - rozwijać te pierwsze i radzić sobie z tymi drugimi. Potwierdza, że kobiety nie stoją w życiu na straconej pozycji i, że wystarczy "tylko" uwierzyć w siebie.

Świetna nie tylko dla osób, które mają coś wspólnego z biznesem.

Ciekawa pozycja przy czym same wywiady niczego nie urywają. Interesujące są dopiero podsumowania, wnioski i ćwiczenia.

Książka jest przemyślana i rzetelnie przygotowana, temat ciekawy, Panie "pozyskane" do wywiadów to doskonałe przykłady kobiet, które zaszły wysoko niekiedy w typowo męskim świecie.

Jednym słowem warto. Cała koncepcja pozwala posłuchać doświadczeń tzw...

• Chcę w prezencie
  • 2015