Przekleństwo perfekcjonizmu. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej

Malwina Huńczak Wydawnictwo: Samp Seria: Samo Sedno poradniki
Samp
samodoskonalenie
poradniki
Samo Sedno
samodoskonalenie

ćwiczenia z książki niektóre nie zachęcają do ich wykonania

Książka mnie nie zachwyciła. Spodziewałam się, że dowiem się z niej czegoś nowego, tymczasem mnóstwo w niej powtórzeń. Dla osób, które wcześniej nie interesowały się tym tematem może być interesująca, jednak osobom, które posiadają już jakąś wiedzę raczej odradzam zakup tej pozycji.

Bardzo dobra książka. na pewno pomocna dla osób z tym problemem.

Książką zajmująco opowiada o tym, ze perfekcjonizm to nie sumienność, tylko coś, co nie pozwala człowiekowi być szczęśliwym. Jeśli już jednak ktoś jest perfekcjonistą, to może w niej znaleźć kilka ciekawych ćwiczeń pozwalających sobie radzić z problemem ciągłej pogoni za ideałem.

Książka jest świetna. Szczególnie kiedy kogoś osobiście dotyka problem perfekcjonizmu. Pozycja zawiera kilka cennych rad, które zmieniają podejście do wielu spraw. Wydawałoby się, że mówi o rzeczach oczywistych, a jednak nie dla każdego, bo nie każdy usłyszał w życiu to co powinien. Ta książka to uzupełnia. Warto przeczytać i warto ją mieć, aby w razie zapomnienia...

• Psychologia
  • Chcę kupić