Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości

Kup książkę

Napisana w przystępny sposób, jednak bardzo pobieżnie traktuje tematykę inwestowania w nieruchomości. Wiele fragmentów to zaledwie wypunktowanie danej kwestii, skrótowe hasła, które niewiele mówią i dają znaczne pole do interpretacji.

Najważniejszym elementem książki były sposoby na ocenę nieruchomości, którymi się interesujemy, jak wyceniać stopy zwrotu z ich zakupu i wynajmu. Pozycja warta zapoznania się.

Książka na pewno dla osoby, która chce zacząć przygodę z inwestycjami w nieruchomości. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Nie jest to książka, po której przeczytaniu będzie się już wszystko wiedzieć, ale podstawy będą. Autor w trakcie książki oraz na zakończenie podaje listę źródeł, dzięki której można rozszerzyć wiedzę z interesujących zagadnień.

W książce m.in. opisan...

Praktyczna wiedza dla inwestorów i nie tylko.

Książka porusza wiele aspektów tematu z okładki, ale niestety nierzadko bardzo pobieżnie. Po przeczytaniu spisu treści zdecydowałem się na zakup z nadzieją, że sporo z jej lektury wyniosę. Tymczasem wiele "rozdziałów" składa się zaledwie z kilku zdań. Niezły chwyt marketingowy ;) Dobra dla totalnych nowicjuszy, bo uświadamia o istnieniu wielu ważnych kwestii, ale obsz...

2044

Świetnie napisana książka, pełna praktycznych porad. Szukałam takiej książki od dawna. Polecam wszystkim zainteresowanym inwestowaniem w nieruchomości, ale także polecam tym co chcą sprzedać lub kupić mieszkanie.
Książkę wypożyczyłam z biblioteki i jak zaczęłam robić notatki, postanowiłam kupić książkę bo bym musiała przepisać 3/4 książki :P

Polecam !

Każdy kto chce inwestować w mieszkania powinien zapoznać się z tą książką. Długo szukać bardziej praktycznej i napisanej normalnym językiem książki. Jest cała masa książek, które tylko inspirują jak Kiyosaki ale nie podpowiadają JAK to zrobić na polskim rynku, a tu proszę. Nie znam tego autora ale facet ma łeb, że opisał takie rzeczy w tak treściwym poradniku. Szacun!

ciekawa książka, polecam ludziom którzy podobnie jak ja robią masę błędów w inwestowaniu w nieruchomości:)

książkę przeczytałam w jeden dzień. zrozumiale napisana, bez formalnego i trudnego języka. dobrze się czyta choć autor nie rozwija dokładnie wszystkich wątków a niektóre są warte omówienia w szerszym zakresie. Praktyczne porady na inwestowanie w mieszkania pod wynajem. Niektóre pomysły zastosuję u siebie bo nawet nie wiedziałam o kilku kwestiach przy kupnie mieszkania

Jedna z lepszych książek o inwestowaniu w nieruchomości jakie czytałem.Dobra bo napisana praktycznie a nie teoretycznie jakich wiele. Rzadko się zdarza aby inwestor ujawnił tyle sposobów naraz. Jeździłem na masę szkoleń w tej branży i słono płaciłem za ta wiedzę a tu proszę ktoś postanowił zluzować tajniki drogich szkoleń. naprawdę godne polecenia. Sama książka warta uwagi. Szc...

Dodaj cytat z książki Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości