Poradnik inwestora rynku nieruchomości

ARTEFAKT.edu.pl
nieruchomości podatki wynajem najem inwestowanie
poradniki
nieruchomości podatki wynajem najem inwestowanie

Raczej przeciętny poradnik inwestora nieruchomości. Trzy działy, każdy pisany przez innego autora. Mamy tutaj praktycznie przejście od jednej skrajności w inną skrajność.

Najpierw Damian Kleczewski, w typowy dla poradników motywacyjnych sposób, pisze, że warto inwestować w mieszkania na wynajem, lewarować kredytem, wskazując kilka(naście) rad, kończąc na opowiastce o tym...

Wszechstronny poradnik inwestora rynku nieruchomości - tytuł mówi wszystko. Polecam, warto przeczytać.

• Nieruchomości
  • Nieruchomosci
  • Ebook
  • Nieruchomości - do przeczytania
  • Biznes
  • Mój

Dodaj cytat z książki Poradnik inwestora rynku nieruchomości