Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Zapłata

Małgorzata Rogala Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Agata Górska i Sławek Tomczyk (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
9788328020689
W.A.B.
Kryminał
Agata Górska i Sławek Tomczyk (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
9788328020689
Kryminał

Umówmy się, że nie przeczytałam opisu "Pierwszy tom bestsellerowej serii mistrzyni kryminału psychologicznego!", bo wsponinanie w tym przypadku o psychologii, to duże nadużycie, więc czułabym się oszukana.
To po prostu leciutka, sympatyczna książka na urlop. Lato, ładne zapachy, piesek, przyjaciółki, słodycze, relacje damsko-męskie od pierwszego wejrzenia (te ostatnio wg...

Super

"Zapłata" to pierwszy tom już bestsellerowej serii, której głównymi bohaterami są starsza aspirant- Agata Górska oraz komisarz- Sławek Tomczyk.

Fabuła książki nie jest skomplikowana- para policjantów musi rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci syna jednego z warszawskich adwokatów w miejskim klubie. Śledztwo jak to zazwyczaj bywa staje się wielowątkową zagadką, której...

Właśnie na tego rodzaju rozrywkę liczyłam sięgając po pierwszy tom z serii z Agatą Górską i Sławkiem Tomczykiem.
Na początku poznajemy Agatę jako jeszcze nastolatkę i jej motyw w związku ze ścieżką kariery zawodowej.
Tego typu doświadczenia budzą we mnie całą gamę emocji i odwiecznych pytań: dlaczego?!
Budzą współczucie i chęć zaopiekowania się. Dlatego moja sympatia do...

Pierwszy tom serii z starszą sierżant, Agatą Górską i komisarzem Sławomirem Tomczykiem. Ona, blondynka, przerzucona niedawno z wydziału zwalczania handlu kobietami, stręczycielstwa i pedofilii do wydziału zabojstw. Lekko nieogarnięta ( co byście powiedzieli gdyby do waszej taksówki wsiadła taka agentka z nożem do krojenia chleba w ręku? Bo zatrzasnęły jej się drzwi od domu...

Bardzo spodobała mi się ta historia. I ta kryminalna i ta prywatna policjantów. A może dlatego, że się przeplatają

To moje pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie spotkanie z autorką, Książka, która miałam okazję czytać jest naprawdę bardzo dobra !

Wiecie, że ja lubię kryminały 😊 więc ten również wyjątkowo przypadł mi do gustu 😊

Tak jak wspomniałam jest to pierwsza część z niebawem już 8 tomowej serii - więc mam co nadrabiać.

Fabuła jest dość ciekawa, ginie syn jednego z adwokatów....

Lekka, łatwa i przyjemna

czy ktoś mógłby mi polecić jakąś książkę pani Rogali udowadniającą, że warto czytać? bo to jest zaskakująco i żenująco słabe. w warstwie kryminalnej - przewidywalne i ziejące nudą. w warstwie romantyczno-intymnej - infantylne i grafomańskie (te wszystkie oczy zachodzące mgłą i usta zamykane pocałunkiem, litości...). w warstwie językowej - zaledwie poprawne.

Moje pierwsze spotkanie z autorką i pierwsze spotkanie z Agatą Górską i Sławkiem Tomczykiem. Ale zdaje się, że nie ostatnie. Spodobał mi się styl, prowadzenie postaci i rzeczywiście mogę przychylić się do określenia, że jest to kryminał psychologiczny.
Bo to, o co chodzi w tej historii to po prostu zemsta za poczynione krzywdy przez ofiarę morderstwa.
I jak przewrotnie...

1 567