Historia magii

2015-04-01
2000-01-01
Jerzy Prokopiuk
magia okultyzm ezoteryka religia

Książka ciekawa, autorowi nie można odmówić wiedzy, ale czytało się ją strasznie. Levi płakał jak pisał, ja płakałam czytając.

Moim zdaniem autor jest bardzo nieobiektywny względem treści, które poruszał w książce. Widać jak na dłoni, że jest zagorzałym katolikiem i w jak najlepszym świetle przedstawia religię chrześcijańską, a wszystko inne przedstawia jako zło i lub czystą głupotę. Według mnie ktoś taki nie powinien pisać dzieła pod tytułem "Historia Magii". Potrzebowałam czegoś, co pomoże mi...

• Chcę w prezencie
  • Witchcraft
  • *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Literatura Francuska
  • Historia nauki, kultury i religii

Dodaj cytat z książki Historia magii