Inna bajka

literatura piękna
Świat Książki
2015-06-03
2015-06-03
literatura polska studentka ciąża dziecko miłość macierzyństwo literatura kobieca

Kolejny raz zasugerowałam się dobrymi opiniami na tym portalu i kolejny raz zastanawiam się, kto je wystawia.
Książka banalna, główna bohaterka irytująca, można powiedzieć, że mameja życiowa, która na własne życzenie i przez swoją głupotę od razu nie była z ojcem dziecka. Przebieg ciąży też opisany beznadziejne... autorka powinna się dokształcić, w dzisiejszych czasach np....

1971
1957

Urocza opowieść!!

Sięgnąłem po tę pozycję, choć autorka szczerze mnie ostrzegła, że to taka dziewczyńska książka.
Zgoda, może i jest dziewczyńska, ale ja, dorosły facet, przeczytałem ją z ogromną przyjemnością.
Perypetie dziewczyny, której przez 'noc zapomnienia' trochę skomplikowało się życie są opowiedziane w taki sposób, że każdemu powinny się spodobać.
Świetny styl,...

Lekka i zabawna, a jednak poruszająca ważne tematy

"Bóg nienawidzi kobiet. Teraz to wiem. Nie dość, że znosimy niedogodności ciąży i ból porodu, to na dodatek musimy znosić facetów."

Książka przezabawna i do tego autentyczna jeśli chodzi o kwestie związane ze "stanem błogosławionym". Ciążowe spodnie (lub legginsy), które wydają się obszerne a potem nagle idealne i niezastąpione, elastyczna bielizna, woda z imbirem i...

Tak mnie ta książka wciągnęła, że jeden dzień i przeczytana ;) Mimo wszystkich problemów, które spadły na Karolinę, w związku z dzieckiem, ze studiami i z Rafałem, to ja jednak jej zazdrościłam... Książka jest świetna, bardzo ciekawa, polecam ;)

Książka o nieplanowanym macierzyństwie a także miłości, przyjaźni, życiowych wyborach i tym jak życie potrafi spłatać nam figle. Dość lekka w którą wpleciono życiowe perypetie a nawet wskazówki dotyczące ciąży, porodu i macierzyństwa. Wydawać by się mogło, że fajnie i ciekawie. Nie powiedziałabym. Wszystko tutaj jest zbyt proste, słodkie, lukrowane, schematyczne, banalne i...

Lekka i przyjemna gorąco polecam!

Zadziwiająco udany czas spędzony z książką. Zrelaksowałam się, ubawiłam. Książka ciepła, lekkie pióro, świetna odskocznia. Czyta sie błyskawicznie. Szczerze polecam.

Książka bardzo fajna. To pierwsza książka tej autorki po którą sięgnęłam i nie ostatnia. Bardzo fajnie napisana, co powoduje, że czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Fajny pomysł na rozdziały i opisy.

piękna opowieść

• 2015