Kup teraz - 12 ofert w cenie od 20.49 zł do 27.40 zł

Szlachetne pobudki

Kasia Bulicz-Kasprzak Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Po sąsiedzku (tom 2) literatura piękna
Prószyński i S-ka
literatura polska
Po sąsiedzku (tom 2)
literatura piękna
literatura polska

Nie jestem zachwycona ta serią ,za dużo bohaterów i pomieszanych relacji miedzy nimi,czytający się gubi.

Tak jak wcześniej, tak i tu trochę gubiłam się przy wszystkich postaciach :P Ale chyba było trochę łatwiej, bo trzecią część już nam :P

Okładka

Śliczna

skąd

kupiłem za 10 zł

Fabuła

powrót,do tomu numer 1/ dużo się dzieje.Opisy róż,

Moja opinia

Piękna,śliczna i mądra książka.
Bardzo mi się podobały opisy róż.
Ludzie prawdziwi,normalni.Tacy ludzcy.
Kochana książka.

Powracają bohaterki książki „Dom na skraju”, o której czytelniczki pisały, że „podbiła ich serca, jest przepiękna i taka prawdziwa – życiowa i lekko melancholijna”.

Maria spełniła swoje marzenie i wydała tomik wierszy. Teraz, gdy wody Młynówki opadają, kobiety z Różanej zaczynają rozumieć, jak prawdziwe jest przekleństwo „oby spełniły się twoje marzenia”. Agata uratowała...

Kontynuacja książki "Dom na skraju" gdzie kobiety odgrywają pierwszoplanową rolę w tej powieści, ale wszelkie zdarzenia nie byłby tak szczęśliwe albo tak bardzo zagmatwane gdyby nie pojawili się też mężczyźni.
Ulica różana to piękne ogrody tonące w kwiatach gdzie przede wszystkim królują róże. Niestety mieszkańcy zmagają się z pozostałościami po powodzi chociaż zniszczone...

Dalsze losy mieszkańców ulicy Różanej i ich kolejne problemy. Są to przede wszystkim kobiety powiązane więzami rodzinnymi albo przyjaźnią.
Są też mężczyźni, którzy chcą naprawić swoje błędy i wrócić do żony, albo tacy którzy właśnie od żon się oddalają.
Są intrygi, miłość i zdrada. Są łzy radości i łzy rozpaczy.
Niby wszystko jest a mnie ta książka w ogóle nie poruszyła....

Druga część tak samo interesująca jak pierwsza. Uwielbiam teksty kota Konstantego. Polecam, bardzo polecam.

Dalsze koleje pogmatwanych losów mieszkańców ulicy Różanej. Lektura obowiązkowa dla miłośników Domu na skraju. Bohaterowie porządkuja swoje ogrody po powodzi i swoje życie. Juz się cieszę na kolejną część!

1946

Recenzja tomu pierwszego: http://asymaka.blogspot.com/2015/03/dom-na-skraju-kasia-bulicz-kasprzak.html.

Czytałam wszystkie powieści stworzone przez Kasię Bulicz-Kasprzak i choć największą sympatią darzę dwie pierwsze jej książki, równie chętnie sięgnęłam po kolejne. "Szlachetne pobudki" to najnowsza propozycja literacka autorki. Wracamy do niezwykle pięknych miejsc, w...

Kontynuacja "Domu na skraju". Kolejna ciepła i mądra książka. Pokazuje jak życie może się skomplikować, a właściwie jak ludzie sobie sami je komplikują. Podejmując głupie, nieprzemyślane decyzje, lub gorzej decyzje które są przemyślane ale opierają się na niepełnych lub błędnych informacjach.
Kolejny raz okazuje się, że miłość nie jest jednak łatwa, a po okresie...

• 2018
  • Literatura polska