Nela i tajemnice świata

Nela Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Nela mała reporterka (tom 3) Seria: Podróże Neli literatura podróżnicza
Burda Publishing Polska
podróże Nela przygody Neli
Nela mała reporterka (tom 3)
literatura podróżnicza
Podróże Neli
podróże Nela przygody Neli

Ta książka jest pełna przygód tak jak wszystkie inne książki Neli a najsłodszy i najlepszy dla mnie rozdział to: poszukiwania Lwów morskich inaczej poszukiwania fok a tak naprawdę uchatek, a i jeszcze bardzo fajny był rozdzał: spacer po dnie morza, bo tam Nela chodziła po dnie morza i widziała: ryby, koralowce, a nawet rybę picasso i jak płynęła do takiej platformy, na...

Na półkach: , , , , , , ,

Nela jest dziewięcioletnią dziewczynką, która mimo wieku zwiedza większą część naszego globu. W tej pozycji przebywa w Kostaryce, Peru, Etiopii, Mauritiusie i Wietnamie, o których my słyszeliśmy tylko w telewizji czy atlasu geograficznego.
Są to kraje dla nas egzotyczne, odmienne i niewątpliwie fascynujące.
Książka opracowana jest w najdrobniejszym szczególe z myślą o...

w wieku 4-6 lat

Te książki działają na mnie usypiająco. Ponownie zasnęło mi się kilka razy przy lekturze, będą idealna jako czytanka na dobranoc dla dzieci :). Ta część podobała mi się najbardziej jak do tej pory, jest w niej dużo ciekawych informacji o różnych zwierzętach, miejscach oraz kulturach, wszystko opisane w bardzo przystępny sposób. Tego od tych książek oczekiwałam.

super

Z książkami o Neli mam niejaki problem. Tematyka jaką porusza z reguły mi odpowiada, ponieważ zarówno mój młody słuchacz, jak i ja, uczymy się dużo z tych książek. Jednakże w tym tomie rozdział o kobietach z długimi szyjami o wielu aspektach nie mówi (choćby o tym, że stały się obecnie więźniami swoich obyczajów i rząd Tajlandii nie dość, że zmusza je do bycia atrakcją...

Nela jest naszą rodzinną ulubienicą. Nie wiem kto bardziej kocha ją i zazdrości jej przygód i podróży - zarówno ja, jak i moja córka jesteśmy zachwycone tymi publikacjami. Książki Małej Reporterki kupujemy w ciemno. Zdjęcia są przepiękne, a ciekawostki niesamowite. POLECAM!

DODANE:
Książka użyta podczas zajęć z dziećmi w mojej bibliotece.
Razem z uczestnikami spotkania...

Nela dziewczynka, która podróżuje po świecie od lat najmłodszych.Pisze książki i występuje w telewizji i nagrywa reportaże. W książce znajduje się dużo zdjęć opisów i wyjaśnień nieznanych wyrazów.Bardzo przyjaźnie napisana książka,

POLECAM, SZARLOTKA:]

Na półkach: , , , , ,

Jak wszystkie z serii książka tryska humorem, pomysłami i zdjęciami! Fascynujące fakty razem z odrobiną powieści i zdjęciami - to istny raj! Znajdziesz tu wszystko o tukanach, oceanach, a nawet o wielorybach. Wiesz, że mleko humbaka jest różowe?

Moja córka uwielbia przygody Neli.

Dyskusje

• Dla dzieci
  • Chcę w prezencie
  • 2018
  • Dziecięce
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Nela i tajemnice świata