Seduce Me

Okładka książki Seduce Me Ryan Michele
Okładka książki Seduce Me
Ryan Michele Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Ravage MC (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Ravage MC (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-05-11
2014-05-11
9781951708016
New Adult College Romance MC Romantic Suspense

Przed rozpoczęciem 2 częśći, musiałam sobie przypmonieć co się działo w 1. I tak płynnie mi się czytało :) zgadzam się z opiniami, że to jedna z lepszych serii o motocyklistach (chociaż osobiście mnie wkurza seksizm w tych klubach). Co bardzo mi się podobało, że autorka dała nam inną bohaterkę z innymi cechami osobowości niż w 1. Casey nie jest tak zadziorna jak Księżniczka, ale równie lojalna, chociaż czuje się wyalieniowana. I szczerze postapiłabym tak jak ona, gdyby GT rzucił do mnie takim tekstem na pożegnanie. Co jest z tymi facetami i ich dziwacznym myśleniem, że pewne kobiety są za czyste dla nich? Dżisas. GT z początku mnie irytował, Casey miała niebiańską cierliwość do niego (może dlatego, że jest młodszy od niej :P). Jej ambicje, radość z ciązy, nowi przyjaciele, wszystko wydawało się na miejscu, ale dało się czuć, że Casey szczęśliwa nie jest. Dopiero po powrocie odżyła, i chociaż wkurza mnie, że to przez faceta, GT jednak miał coś w sobie, co rozświetlało jego Aniołka :P Ciekawa historia, może nawet ciut cięższa niż 1. Mamy tutaj porwanie, niebezpieczeństwo, ale również silną namiętność oraz rozpacz po stracie. Bardzo dużo wymieszanych emocji. Gdyby Casey była choć trochę podobna do Harlow, to pozabijaliby się z GT. Jestem bardzo ciekawa kolejnej części, bo wciągnęłam się w ten świat bikerów.

2056

"Słowa ranią bardziej niż czyny",a najgorsze,że te rany zrobione słowami ciężko jest zagoić.
Historia Casey i G.T. zabierze Cię na kolejkę górską emocji. Płakałam, śmiałam się, a co najważniejsze, zakochałam się jeszcze bardziej w Ravage MC.
Casey Alexander dorastała w rodzinie Ravage MC, ale zawsze czuła się jak outsider, nie czuła się tej częścią rodziny. Jej ojciec Bam, bardzo szanowany brat, wychował ją bez matki. Casey zawsze miała wrażenie, że MC znosi ją z szacunku dla ojca. Że czuli się zobowiązani do opieki nad nią po śmierci ojca.
Jedną z zasad Casey było , by nigdy nie sypiać z żadnym bratem, ponieważ nigdy nie chciała być postrzegana jako klubowa dziwka, tak jak jej matka. Ale zakochała się w Gage Thomasie w młodym wieku i jej los był po prostu nie do powstrzymania, bo Casey i G.T muszą być razem. Casey i G.T. mieć krótki romans, który zmienia ją na wiele sposobów. Nawet kiedy postanawia opuścić Sumner, aby uczęszczać do college'u, zostaje wciągnięta z powrotem do Ravage MC, gdzie należy.
G.T. został wychowany i nauczony życia w Klubie. Pewnego dnia zostanie wiceprezesem, a następnie prezydentem. G.T, tak jak jego ociec Pops. wie, że Casey jest dla niego tą jedyną, ale nie uważa, że ​​jest jej godny. Uważa, że ​​zasługuje na lepsze życie niż to, które może jej dać. G.T. odsuwa Casey w jedyny sposób, jaki wie, i łamie nie tylko jej serce, ale i ją. Kiedy G.T. jest poważnie ranny, Princess nazywa Casey domem. G.T. zaczyna zdawać sobie sprawę, że jego życie nie jest życiem bez jego Aniołka. Zrobi wszystko, co musi, aby udowodnić Casey, że należy do niego i do Klubu, bo to jest jej rodzina.
Jeśli szukasz nowej serii MC z sercem, akcją, napięciem, świetną historią i oczywiście GORĄCYMI MOTOCYKLISTAMI, nie przegap Ravage MC. Czas na historię TUGA i BLAZE.

• MC Klub
  • Romans