Legacy Lost

Okładka książki Legacy Lost
Anna Banks Wydawnictwo: Tom Doherty Associates Cykl: The Syrena Legacy (tom 0.5) fantasy, science fiction
32 str. 32 min.
fantasy, science fiction
The Syrena Legacy (tom 0.5)
Legacy Lost
angielski
9781466820098
yound adult syreny

Na półkach: , , , ,

Utracone dziedzictwo, Legacy Lost jest wstępem do serii The Syrena Legacy autorstwa Anna Banks. Opowiada historię podwodnego świata syren, a dokładniej królestwa syren. Grom potomek rodu Trytona szuka rozwiązania od zaplanowanego małżeństwa z rodem Posejdona. Ma ożenić się z Nalią, jednka gdy ostatni raz ją widział na pogrzebie jej matki, źle ją zapiętał jako dziewczynę z...

Bardzo dobre opowiadanie wprowadzające do kolejnych części. Zakończenie smutne, ale ogólna historia bardzo wciągająca. Polecam

100% tego czego oczekiwałabym od serii YA z syrenkami w roli głównej. Cóż za powiew świeżości. Świetne! Podwodna przygodę czas zacząć! Oby cała trylogia taka była!

o jejku a moze Naili przezyje a tak ponad to to nam sie niezła seria szykuje polecam a ja sie zabieram za czytanie pierwszego tomu:)ale następne czesci nie sa o gromie - czyli co ona naprde umarła:(((

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Elfy, wróżki, syreny etc.
  • Paranormal romance
  • Cykl: The Syrena Legacy (d)
  • The Syrena Legacy - seria
  • Posiadam w wersji ebook