Six Brothers

Okładka książki Six Brothers Lili St. Germain
Okładka książki Six Brothers
Lili St. Germain Wydawnictwo: Lili Saint Germain Publishing Cykl: Gypsy Brothers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Gypsy Brothers (tom 2)
Six Brothers
Lili Saint Germain Publishing
2014-02-16
2014-02-16

Poszczególne części są na tle krótkie ( koło 100 stron) że recenzja będzie zbiorcza.

W świecie MC nigdy nie ma co liczyć na nadmiar uczuć czy dobre traktowanie kobiet. Jednak to co serwuje nam Lili St. Germain to piekło w czystej postaci. Co najgorsze, bohaterka wchodzi o niego sama, z własnej woli i to więcej niż raz.
O ile początkową chęć zemsty można zrozumieć i rzucić na karb uszkodzenia emocjonalnego, to im dalej w las tym gorzej.
Książka jest brutalna i to na poziomie wcześniej nie spotykanym. Zaczyna się od zbiorowego i rodzinnego gwałtu ( wszak to "wujek)) a potem jest tylko gorzej.
Główny diabeł, to naprawdę jeden z najbardziej psychopatycznych bikerów jakich spotkałam. Jest zły, bezwzględny, ma paranoję i wykazuje oznaki szaleństwa.
To człowiek który podczas robienia partnerce dobrze ustami, zanurza jej nóż w udo po kość a potem wychodzi na kilkudniowy wyjazd ale oczekuje ze będzie na niego czekac aż wróci bo pożałuje. A co ona robi po tym? Ogarnia się i wraca do niego grzecznie bo ma "plan".
Mam wrażenie że autorka ma jakąś perwersyjną przyjemność w krzywdzeniu bohaterki. Pomijam już fizyczny aspekt, bo niektóre rzeczy nie są zwyczajnie możliwe ( jak chodzenie z przebitym mięśniem, opalanie się po operacji biustu, wstanie na drugi dzień po śpiączce w wyniku wybuchu, itp. głupotki).
W pewnym momencie boje się obrócić stronę, w lęku co jeszcze autorka przygotuje. Z tego powodu nie zamierzam zakończyć serii, bo czytelnik może znieść tylko określony poziom brutalności i głupoty na jedną pozycję, a ja mam już dość.

O ile początkową chęć zemsty można zrozumieć i...

Samantha wprowadziła w życie swój plan. Zrealizowała pierwszy punkt na długiej liście. Ci przeklęci mężczyźni zasłużyli na wszystko, co najgorsze. Sprzedała duszę diabłowi. Przerażona brnie dalej, żeby osiągnąć cel.
Zemsta, czysta i prosta. Potwór, który ją zniszczył, który stale tkwi w jej głowie, musi zostać unicestwiony.

2056

I tak, akcja zaczęła się dokładnie tam, gdzie skończyła się w pierwszej książce „Siedmiu synów”. Co mogę powiedzieć o tej książce bez podawania spoilerów? Że jest fantastyczna! Fabuła toczy się szybko i są pewne niespodzianki i zwroty akcji. Historia jest pełna akcji i emocji. Całkowicie uwielbiam sposób, w jaki pisze pani St. Germain. Pisanie jest intensywne, bezpośrednie, bez zbędnych szczegółów. Uwielbiam nawet retrospekcje Julz. Podaje po prostu wystarczającą ilość informacji, aby zrozumieć, co się stało nie zanudzając czytelnika.
Julz jest po prostu niesamowita! Po zakończeniu pierwszej książki potajemnie cieszy się ze zwycięstwa. Nie jestem osobą, która zemściłaby się na kimkolwiek, ale całkowicie rozumiem Julz i jej działania. Całkowicie rozumiem jej sposób myślenia. Nie ma innej opcji, jeśli pewnego dnia chce ruszyc dalej.
Dornan jest jedną z męskich postaci. On jest czarnym charakterem w tej książce. To ten, którego Julz chce zadać ból cierpienie, a potem zabić. Jest Elliot, który był jej wybawcą w potrzebie. I wreszcie, Jase, jej prawdziwa miłość i najmłodszy syn Dornana. Nie podam,więcej szczegółów, ponieważ sama nie wiem jaką on odegra role w tej historii.
Koniec książki sprawił, że zaniemówiłam! Chciałam więcej! Więc od razu zaczynam czytać kolejną część.
Zdecydowanie polecam tę książkę wszystkim, którzy kochają mroczne historie!

To niesamowite jak książka potrafi wciągnąć i nawet zapach przypalonego mleka nie oderwie cię od czytania;)
To druga część z serii.
Po udanym zabójstwie Chada, przyszła kolej na drugiego brata, jednak nie od razu dowiadujemy się na kogo padło.
Dornan staje się coraz bardziej nieobliczalny i jedyną osobą która chce pomóc jest najmłodszy syn Jase i zarazem jej największą miłość i słabość. Po kolejnej udanej akcji i skreśleniu Maxa z listy to Jase znajduje ją i ratuje przed Jazzem. Chyba niedługo tożsamość Sammi zostanie odkryta przez Jasa, czy wybaczy jej to co zrobiła i będzie happy end tego mam nadzieję dowiem się niedługo.

Polecam

To druga część z serii.

rewelacyjna historia , podziwiam laskę ja bym chyba wymiotowała patrząc w twarz człowiekowi , który wyrządził mi taką krzywdę, a ona nie dość że patrzy , to pozwala na zdominowanie przez niego swojej osoby, jest w stosunku do niego uległa, ale jak wiemy ma to jeden i pożądany cel---> i ona go osiąga, z napięciem będę czytać kolejne części i czekać na finał kiedy wyda się kto bawi się z tak zatwardziałymi i pozbawionymi jakichkolwiek zasad zwyrodnialcami;) polecam

Kocham tą serie.

Kocham tą serie.

2 tom serii Gypsy Brothers, którą bardzo polecam. Swoją opinię o Gypsy Brothers zamieściłam pod pierwszą częścią tej serii, tj. Seven sons.

kolejna część. już zostało jej tylko 6 synów i przywódca. w tej części z gry wypada Michale. już tylko 5 synów i on, najważniejszy, odpowiedzialny za całą krzywdę. co się wydarzy, nie wiem. czy będzie wojna? czekam na kolejną część!

Dobra jak poprzednia.

Dobra jak poprzednia.