Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie

Okładka książki Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie
Jerzy Zięba Wydawnictwo: Egida Consulting Seria: Ukryte terapie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Ukryte terapie
Egida Consulting
2014-07-02
2014-07-02

Ta książka powinna być na półce w każdym domu. Szczególnie teraz, kiedy leczyć się musimy sami. Pozdrawiam autora!

To szkodliwa i zła książka, może zabić naiwnego, który zrezygnuje z medycyny opartej na dowodach na rzecz porad i specyfików tego szarlatana, robiącego biznes na zdesperowanych...

Profilaktyka przede wszystkim. Świetna pozycja zmuszająca do brania sprawy zdrowia w swoje ręce póki nie jest za późno.

Wiedza dająca zdrowie. W przeciwieństwie do chorej medycyny aptecznej 🤮

Zwykły szarlatan, który chce wciskać bardzo drogie i w większości niedziałające suplementy ludziom zdesperowanym.

Obowiązkowa lektura i dająca do myślenia.

Bądźmy poważni, szkodnik który publikuje szkodliwe treści powinien siedzieć w pudle a nie być celebrytą udającym lekarza.

Brednie macie w gaciach. Bańki lecznicze skuteczne, akupunktura skuteczna, zabobony macie w smierdzacych gościach, duchy faktem, tyle w temacie

Książka stosuje dużo chwytów reotrycznych. Autor zaczyna np od prawdy, potem podaje duża garść niepoprawnych i niepopartych żadnym dowodem wiadomości i kończy kolejną prawdziwą informacją - to dość szkodliwe i mylące w wielu miejscach

Do tej książki będzie się wiele razy wracać.

1 005
  • Chcę w prezencie