Góra Skorpiona

John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Drużyna (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Scorpion Mountain
Zuzanna Byczek
Jaguar
Scorpion Mountain
Drużyna (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Zuzanna Byczek

Kolejne połączenie, spotykamy kilku bohaterów, których już poznaliśny w innym cyklu.

Najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałem.
Polecam !!!

Niezmiennie ciekawe i opatrzone humorem przygody dzielnych wikingów.

Jak wszystkie części fajnie się czyta gdy nie mogę zasnąć, takie to dla młodych i ciut starszych :)

Piękna książka,była ta Knuf.To jest pies.Ladnie opisana.Pokazywała zęby.
Był też szef sekty.On miał laskę z skorpionem.
Potem było dużo statków.Bardzo widowiskowa walka na miecze.
Może to książka dla młodzieży.Ale mi się podobała.

Bardzo równa książka, ciekawa i różnorodna.
Oczywiście bardzo podobna do poprzednich tytułów w serii ale jakoś drużynę czyta mi się lepiej niż Zwiadowców.
Dużo humoru ale i akcji.
Czarne charaktery to jak zwykle zło wcielone ale przecież nasi bohaterowie mogą mordować tylko złych i głupich oponentów. Nawet zwykłych żołnierzy to dotyczy bo zazwyczaj opisywani są jako słabe i...

Kolejny tom, w którym historia jest opisana od początku do końca.
Brawo, autorze! A jednak się da!
Pomijając już sam fakt, czy realne jest poruszanie się po pustyni pojazdem kołowym pod żaglami (a jest nierealne), autor pisze kolejną bzdurę. Otóż nie żegluje się bojerem (lodowym, czy lądowym) dokładnie z wiatrem dlatego, że prędkość pojazdu jest wówczas ograniczona...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

O "Drużynie" nie będę się zbytnio rozpisywać, bo też nie ma sensu.
Baaardzo, ale to bardzo lubię tą serię. Czyta się naprawdę przyjemnie, także kolejny wielki plus za koleją część i oby było ich jak najwięcej :)

tak tylko chce zaznaczyć, że w opisie jest bład. Drużyna Czapli uratowała dwunastu, nie dwudziestu Auralueńczyków.

Dyskusje

1 184