Terapia schematów. Przewodnik praktyka

Janet S. KloskoMarjorie E. Weishaar Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Schema therapy. A practitioner’s guide
Olena Waśkiewicz
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
psychoterapia zaburzenia schematy
Schema therapy. A practitioner’s guide
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Olena Waśkiewicz
psychoterapia zaburzenia schematy

Świetna książka dla terapeutów, którzy chcą się zapoznać z metodologią pracy w nurcie terapii schematów. Nurt ten powstał w latach 80. XX wieku i od tego czasu niezwykle dynamicznie się rozwija.
Myślałam, że w życiu przez tę cegłę nie przebrnę, ale przy bliższym zapoznaniu okazało się, że jest ona napisana bardzo przystępnym językiem.
Serdecznie polecam!

• Psychologia