Bajki o życiu

Manufaktura
bajki motywacja poradniki ilustrowane
poradniki
bajki motywacja poradniki ilustrowane

Bajki o życiu.. przeczytane jednego dnia. W książęce znajdują się też ilustracje, dlatego książkę czyta się dość szybko. Przyjemne bajeczki, niektóre dają głęboko do myślenia. Jedne zrobiły na mnie wrażenie, inne nie koniecznie. Po prostu miło się je czyta i w sumie tyle.

• Wymienię
  • Nie moja bajka
  • Posiadam (w papierze)
  • 2016
  • 2015
  • 🍀Literatura obyczajowa, romans

Dodaj cytat z książki Bajki o życiu