Sprawa Niny Frank

Katarzyna Bonda Wydawnictwo: Code Red Cykl: Hubert Meyer (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Code Red
Hubert Meyer profiler kryminał morderstwo śledztwo Katarzyna Bonda
Hubert Meyer (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Hubert Meyer profiler kryminał morderstwo śledztwo Katarzyna Bonda

Czytało się bardzo przyjemnie i szybko. Fabuła ciekawa jednak zakończenie nie powala. Lubię kryminały w których autor zwodzi mnie wypychając mordercę na pierwszy plan a ja na koniec stukam się w czoło z myślą "Jak mogłem na to nie wpaść ". Tu tego nie było ale chętnie przeczytam coś jeszcze.

Z pełną świadomością mocne 10. Pierwsza książka tej autorki, kupiona tak od niechcenia, bo coś trzeba czytać. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Nie mogłam się od niej oderwać. Jestem nowa fanką Pani Katarzyny i mam nadzieje, że kolejne tytuły jej autorstwa będą tylko lepsze.

Takie książki uwielbiam najbardziej. Czyta się je na jednym wydechu.. zdecydowanie mój gust.

Bardzo dobra, złożona, ale nie w pełni mnie nie porwała.

Na poczatku sie trochę pogubilam, dużo faktów ale oczywiście wszystko się połączyło w jedną całość. Książka trzyma w napięciu do końca. polecam!!!

To moja pierwsza książka Pani Katarzyny. Niby ok, nawet mnie trochę wciągnęła, ale nie było efektu wow :-/

Pierwsza połowa książki jest lepsza od drugiej części - może zacznę od tego.
Styl pisania Katarzyny Bondy też nie jest dla każdego, ale mi wpasował i czytało mi się przyjemnie - nie męczyłem się z kolejnymi rozdziałami. Należy też pochwalić autorkę za opisy, które są bardzo dobre wręcz 'żywe'. Niestety co innego jest z bohaterami, którzy są mało wyraziści i płascy, ale da...

Czytałam tę książkę miesiąc z przerwami. Skończyłam z poczucia obowiązku, aby wiedzieć co jest proponowane na bestseller na polskim rynku kryminałów.
Początek - obligatoryjnie motto. Potem monolog świra, który prawdopodobnie zrobi coś strasznego. Trochę się zniechęciłam, bo czuję zmęczenie kryminałami z sadystycznymi mizoginami. Później jednak coś się rozkręca: pojawia się...

Moje pierwsze spotkanie z Autorką, chyba niezbyt udane. Książkę czyta się szybko, napisana dość dobrze, jednak sama fabuła jakoś mnie nie przekonała. Czytałam i czekałam w końcu na jakieś WOW, punkt zwrotny. Mam mieszane uczucia. Plus za postać profilera, jednak jego wnioski co do nieznanego sprawy niezbyt wyraźnie opisane, szkoda. Nie przekonała mnie, a końcówka...

Niezły pomysł na opowieść rozbija się o męczącą grafomanię. Próbowałam audiobooka, nie da się, a niestety rozdziały kończą się zwrotami akcji, przewijanie zatem ich jest bez sensu. Rozczarowanie po niezłym Pochłaniaczu.

Dyskusje

7 993