Sprawa Niny Frank

Katarzyna Bonda Wydawnictwo: Code Red Cykl: Hubert Meyer (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Code Red
Hubert Meyer profiler kryminał morderstwo śledztwo Katarzyna Bonda
Hubert Meyer (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Hubert Meyer profiler kryminał morderstwo śledztwo Katarzyna Bonda

Bardzo dobra, złożona, ale nie w pełni mnie nie porwała.

Na poczatku sie trochę pogubilam, dużo faktów ale oczywiście wszystko się połączyło w jedną całość. Książka trzyma w napięciu do końca. polecam!!!

To moja pierwsza książka Pani Katarzyny. Niby ok, nawet mnie trochę wciągnęła, ale nie było efektu wow :-/

Pierwsza połowa książki jest lepsza od drugiej części - może zacznę od tego.
Styl pisania Katarzyny Bondy też nie jest dla każdego, ale mi wpasował i czytało mi się przyjemnie - nie męczyłem się z kolejnymi rozdziałami. Należy też pochwalić autorkę za opisy, które są bardzo dobre wręcz 'żywe'. Niestety co innego jest z bohaterami, którzy są mało wyraziści i płascy, ale da...

Czytałam tę książkę miesiąc z przerwami. Skończyłam z poczucia obowiązku, aby wiedzieć co jest proponowane na bestseller na polskim rynku kryminałów.
Początek - obligatoryjnie motto. Potem monolog świra, który prawdopodobnie zrobi coś strasznego. Trochę się zniechęciłam, bo czuję zmęczenie kryminałami z sadystycznymi mizoginami. Później jednak coś się rozkręca: pojawia się...

Moje pierwsze spotkanie z Autorką, chyba niezbyt udane. Książkę czyta się szybko, napisana dość dobrze, jednak sama fabuła jakoś mnie nie przekonała. Czytałam i czekałam w końcu na jakieś WOW, punkt zwrotny. Mam mieszane uczucia. Plus za postać profilera, jednak jego wnioski co do nieznanego sprawy niezbyt wyraźnie opisane, szkoda. Nie przekonała mnie, a końcówka...

Niezły pomysł na opowieść rozbija się o męczącą grafomanię. Próbowałam audiobooka, nie da się, a niestety rozdziały kończą się zwrotami akcji, przewijanie zatem ich jest bez sensu. Rozczarowanie po niezłym Pochłaniaczu.

Całkiem przyjemnie się czyta, ale na pewno mnie nie zachwyciło. Bardzo rozczarowujący punkt kulminacyjny, trochę niekonsekwentnie budowane postacie i ,w moim odczuciu, bezsensowne zakończenie. Mimo wszystko książka ma potencjał, więc być może w kolejnych pozycjach autorstwa Bondy te błędy zostają naprawione.

Pierwsza na polskim rynku powieść kryminalna, której bohaterem jest tzw. profilem, czyli psycholog wykonujący portrety psychologiczne nieznanych sprawców. Aktorka zostaje odnaleziona zamordowana w swoim domu i odkrywany krok po kroku tajemnice aktorki.

Ogólnie ciekawa książka ale nie wiem czy sięgnę po dalsze tomy.

Postanowiłam zapoznać się z dorobkiem pani Bondy. Muszę przyznać ze nie czyta się jednym tchem, ale nie jest też źle. Akcja całkiem zgrabnie poukładana i wątki ciekawie napisane. Takie trochę za bardzo pomieszanie stylów. Ale zakończenie mnie rozczarowało okrutnie. Nie wiem co to miało być. Teraz głęboko zastanawiam się czy sięgać po inne pozycje tej autorki.

Dyskusje

7 936