Sprawa Niny Frank

Okładka książki Sprawa Niny Frank
Katarzyna Bonda Wydawnictwo: Muza Cykl: Hubert Meyer (tom 1) Seria: Mistrzynie Polskich Kryminałów kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Hubert Meyer (tom 1)
Mistrzynie Polskich Kryminałów
Muza
2016-01-01
2016-01-01

Czyta się szybko i z przyjemnością. Nie ma nudy, choć końcówka zupełnie niepotrzebna.

Na początku miałam wrażenie, że będzie z tego wielki gniot, ale im dalej w las, tym lepiej. Nie jestem zachwycona i usatysfakcjonowana, jednak będę sięgać po kolejne części.

Przeciętna!

1/52
Bardzo dobrze zapowiadająca się seria. Z przyjemnością sięgnę po następny tom.

Moja perełka!!!!

Przez bardzo długi czas nie mogłem się przełamać, jeśli chodzi o dalsze czytanie książek Katarzyny Bondy, ale w końcu udało mi się przełamać i jestem naprawdę zadowolony. Świetna książka, która wciąga, ma swój odpowiedni klimat, a sam Hubert Meyer jest znakomicie nakreśloną postacią, przy czym dodatkowo książka w sposób interesujący przybliża charakterystykę pracy...

„Sprawa Niny Frank” to debiutancka powieść autorki, w której Katarzyna Bonda wprowadziła do polskiego kryminału nowy typ detektywa jakim jest profiler.

Hubert Meyer jest psychologiem śledczym otoczonym międzynarodową sławą. Mimo tego życie Meyera jest nieuporządkowane i przesiąknięte problemami osobistymi.

Tytułowa Nina Frank to znana aktorka grająca w telenoweli, w...

Rewelacja!
Trochę cyniczny,egocentryk, ale zarazem świetny w tym co robi .
Bardzo polubiłem samego Meyera i dzięki temu jedna książka po drugiej wciągnołem całą serie! :)

Podchodziłem do tej książki z nadzieją, że będzie to lepszy kryminał jako kryminał niż powieści z serii o Saszy Załuskiej (zwłaszcza, że ta seria jest starsza od tego najsłynniejszego od Bondy). I nie zawiodłem się, a przynajmniej nie do końca.

Widać, że Katarzyna Bonda za punkt honoru postawiła sobie opowiadanie historii z punktu widzenia profilerów, ale zaryzykuję...

Książka długo czekała ale w końcu wróciłam do serii z Hubertem Meyerem. Jestem oczarowana. Trzyma w napięciu, pełna zawiłych wątków i tajemnic
Profiler jest super gościem

8 981