Dom na plaży

Marta Dziurosz
Między słowami
wspomnienia miłość II wojna światowa

Super książka warta przeczytania

Dobrze się czyta. Historia wciąga, fakty logicznie się zazębiają. Ciekawe zakończenie. Polecam.

Wspaniała historia miłosna, która pozostanie ze mną na długo.
Zdecydowanie jedna z moich ulubionych książek.

Ciekawa historia, dobrze sie czyta.

Anne prowadzi spokojne życie staruszki. Do momentu, gdy jej wnuczka znajduje zaadresowany do niej list z… Tahiti. Za jego sprawą przenosimy się do czasów II Wojny Światowej. Anne, buntując się niejako przeciw własnej sferze, ukończyła właśnie kurs dla pielęgniarek. Wraca do domu, a na dniach ma odbyć się jej przyjęcie zaręczynowe z najmłodszym wiceprezesem banku. Jednak...

Książka oparta jest na świetnym pomyśle, ale porównania do Sparksa z mojej strony się nie doczeka. Dużo niedomówień w tekście, a wręcz niejasności opartych na domyśle czytelnika. Akcja dzieje się i nie o wszystkim jesteśmy poinformowani. Albo autorka szybko chciała ją ukończyć, albo książka dużo straciła przy redagowaniu? Nie jest to jakiś gniot, którego czytanie bym...

Urocza historia pewnej młodej kobiety, która porzuca stateczne życie i idealnie zaplanowaną przyszłość, by na 9 miesięcy pełnić obowiązki pielęgniarki w szpitalu wojskowym. Trafia na wyspę na odległym Pacyfiku, w samym środku II wojny światowej. Nowa sytuacja i otoczenie spowodują, że szybko zapomni o narzeczonym i rodzinie pozostawionych w domu.
Może nie jest to powieść...

Wspaniała opowieść o pięknej miłości w obliczu wojny. Nic dodać, nic ująć, gorąco polecam.

Ta książka jest sprawczynią całego zamieszania. Kiedy zobaczyłam na okładce, że fani Sparksa pokochają tę książkę, nie zastanawiałam się nawet chwili i sięgnęłam po nią, wraz z innym dostępnymi pozycjami w bibliotece. Czy było warto? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Okładka
Okładka przedstawia nam kobietę spoglądającą w dal z nostalgią w twarzy i oczach. Mimo młodego wieku,...

Pierwsza przygoda z tą autorką i zapewne nie ostatnia. Uwielbiam książki Nicholasa Sparksa ale ta autorka jemu dorównuje dlatego na pewno sięgnę po więcej :)
Polecam dla fanów Sparksa z czystym sercem bo warto!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

1 467