Piękne dni

Okładka książki Piękne dni
Ay Teng Xiaolan Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Opowiadania Współczesnych Autorów z Szanghaju literatura piękna
literatura piękna
Opowiadania Współczesnych Autorów z Szanghaju
Beautiful days: two novellas
Firma Księgarska Olesiejuk
2014-04-15
2014-04-15
Danuta Fryzowska
Szanghaj literatura chińska

To, za co najbardziej cenię literaturę, to możliwość przeniesienia się w czasie, poznania innych obyczajów, kultur, myślenia jednostek. Taką możliwość daje i ten zbiór 2 opowiadań. Nie znajdziemy tu dokładnego opisu szangajskich ulic, ale na pewno dowiemy się co nieco o kulturze m.in o operze chińskiej czy stosunkach panujących między ludźmi.

• Chcę w prezencie
  • Daleki Wschód
  • Literatura "dorosła"
  • Azja
  • [email protected] Chiny -Japonia - Korea
  • Od "wszystkiego pod niebem" do "kraju wschodzącego słońca"
  • Szukam

Dodaj cytat z książki Piękne dni