Dyskusje o książce Billie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
książka na ostatnią literę
 Religie Świata. Śladami mądrości pokoleń Religie Świata. Śladami mądrości pokoleń
7 godz. temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
Wymienię/Sprzedam (MARZEC 2017)
 Prowincja pełna marzeń  Podróż na sto stóp  Zakochana modelka. Ostatnia muza Vincenta Van Gogha  Niedziela nad Sekwaną  Zakład o miłość  Cztery pory lata  Deklinacja męska/żeńska
20879
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
7 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2015)
Szukam na wymianę:  Oddam ci słońce  Plaga samobójców  Fangirl  Byłam tu  Ten jeden dzień  Ogień i woda  Następczyni  Obsydian ...
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (MARZEC 2015)
Bardzo chętnie bym się wzięła za łzy diabła. Miłego czytania :)
9 lata temu
Pokazuje 6 z 7