Kup teraz - 1 oferta w cenie od 57.69 zł do 57.69 zł

Obsydian

Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: Lux (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Obsidian
Lux (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
9781620610077
miłość obcy

Maj rozpoczynam pierwszym tomem serii "Lux". Książka opowiada historię młodej dziewczyny Kat, która straciła ojca i wraz z matką przeprowadziła się do małego miasteczka w Wirginii Zachodniej. Poznaje tam przyjaciół, którzy okazują się być przybyszami z innej planety. Zaplątana w paranormalną historię stara się nie zdemaskować przyjaciół przed ludźmi oraz ich największymi...

Uważam, że pewne książki nie nadają się dla czytelników w różnym wieku. Elementy niezdarności głównej bohaterki pojawiały się w każdym rozdziale. Relacja głównych bohaterów była mało zrozumiała. Ogólnie daje 5 za to, ze historia podobałaby mi się kilka lat i kilkanaście książek temu

Luźna książka, dla mnie nic szczególnego, ale bardzo przyjemna do czytania, szybko się czyta. Nie mam nic do zarzucenia, ale nie z efektem WOW.

Muszę przyznać, że naprawdę spodobała mi się ta książka. Jest to zdecydowanie najlepsza część z serii LUX.

Dawno nie udało mi się przeczytać czegoś w 24h, ale Obsydian jest naprawdę wciągający i od tej książki trudno było się oderwać

Pierwszy tom to taka typową młodzieżówka, ale nie irytował mnie chyba zadane bohater, a to się rzadko zdarza. Do tego wiele się działo i bohaterowie byli intrygujący. A i język jakim napisana jest książka jest świetny i ma mnóstwo zabawnych tekstów...

Świetna książka z zakresu literatury młodzieżowej. Budująca napięcie historia miłości i potwierdzenia, że tzw. przeciwieństwa się przyciągają. Sporo zwrotów akcji, dynamiczny rozwój wydarzeń - nie sposób się nudzić. Polecam.

Bardzo ciekawa książka. Niespodziewany wątek fantasy ale przyjemnie się czytało. To odpychanie i przyciągnie... Podobało mi się

Pomimo całej tej historii kim oni są, naprawdę dobrze się czytało.

Na półkach: , , , , , ,

Zazwyczaj nie przepadam za literaturą młodzieżową, bo nie potrafiłam wśród niej znaleźć nic dla siebie, ale ta książka kusiła mnie od długiego czasu, a gdy w końcu po nią sięgnęłam to przepadłam. Dałam się wciągnąć w świat Deamona i Katy bez dwóch zdań. Naprawdę świetna historia, świetnie wykreowani bohaterowie, nie ma zbędnych durnot, za bardzo rozbudowanych wątków, które...

Jako jedna z nielicznych książek zaintrygowała mnie,niby banalny początek,rzekomo banalne postacie. Jednak wraz z kolejnymi stronami człowiek przekonuje się,że nie wszystko jest takie przewidywalne jak można było się spodziewać. Jedna z lepszych serii

7 074
    3 526