After. Płomień pod moją skórą

After (tom 1)
literatura młodzieżowa
Agnieszka Myśliwy
Agnieszka Myśliwy New Adult romans

Ciekawa historia trudnej miłości. Dużo się dzieje, dobrze się czyta. Polecam Wam, a ja sięgam po drugi tom:)

Narracja z pierwszej osoby (pamiętnikowa) bardzo mi się podoba-pozwala poczuć to, co czuje bohater i dobrze go poznać. Rozdziałów jest dużo, ale za to krótkich, są podzielone również na osoby-Hardina i Tessę, co pozwala na przeżycie akcji z różnych perspektyw, zdecydowanie przeważają dialogi, książkę traktuję jako taką do odmóżdżenia i rozrywki bez większego myślenia,...

Emocjonalnie dość mocno przeżyłam tę pozycję. Młoda, trudna miłość. Relacja napędzana chwilą, tym co tu i teraz. Bardzo podoba mi się historia Tessy i Hardina. Polecam!

Pierwsza część jak dla mnie najlepsza. Fajna historia trudnej miłości i trudów z nią związanych.

Na półkach: , , , , ,

Bardzo mi się podobała

Zdecydowanie przereklamowana, wszystko ciągnie się a można by to strescic w 250 stronach. Temat dość oklepany, nic nowego czym czytelnik byłby zaskoczony i momentami czekałam aż coś mnie wkoncu zaskoczy by historia chociaż trochę bardziej mnie wciągnęła. Znając mnie sięgnę po kolejne części bo zazwyczaj jestem ciekawa co tam dalej się wydarzy ale nie jest to książka i cykl...

Ksiąka o której jest głośno i dobrze. Idealna w połączeniu z winem i kocem.

Życie Tessy jest spokojne , poukładane i idealnie zaplanowane. Zaczyna studia i marzy o pracy w wydawnictwie .Spotkanie z Hardinem burzy jej harmonię i związek z Noah. Pokocha Hardina ale będzie ją doprowadzał do łez. Książka jest porywająca ale i szokująca, kończy się przerażająco i dlatego sięgam po kolejną część ,polecam .

Podchodząc do tej lektury, wiedziałam, że nie będzie ona zbyt wymagająca, ale uczuciowa i dokładnie to otrzymałam. Czyta się szybko, bez problemu, można wczuć się w bohaterów i ich polubić.
Trywialne problemy życia szkolnego w Ameryce nie są zbyt angażujące, jednak zostały tak przedstawione, iż jestem w stanie uwierzyć, że dla młodej osoby potrafią stać się całym życiem....

nie jestem dumna z tego że to przeczytałam, ale nie moge powiedzieć, że nie uzależniłam się od tej serii na kilka tygodni.

Dyskusje

11 181