After. Płomień pod moją skórą

After (tom 1)
literatura młodzieżowa
Agnieszka Myśliwy
Agnieszka Myśliwy New Adult romans

Powiem, że ta książka mnie trochę zaskoczyła. Nie ukrywam, że czyta się ją szybko i dobrze. A ja mimo, że myślałam że to historia dla nastolatków, stwierdziłam, że zdecydowanie nie jest dla nich. Można mówić, że to dość banalna historia i że główna bohaterka jest naiwna, ale akcja płynie tak szybko, że ani się obejrzysz a książka już się kończy.

świetna ksiazka

Rewelacja

Książka mi się naprawdę bardzo podobała, odrazu przywiązałam się emocjonalnie do bohaterów bardzo ich polubiłam. Mimo tego że słyszałam o niej mieszane opinie to jestem po stronie tej która uwielbia tą książkie.

No dobra... przeczytałam to i jestem mocno zaskoczona. O "After" pierwszy raz usłyszałam z serii "Złe książki" prowadzonej przez Pawłą Opydo i w przedstawiony przez niego sposób to wyglądało naprawdę źle. Po przeczytaniu książki nie widzę połowy jego "zarzutów". Ostatnio obejrzałam film... i to był dramat, dno, trzy metry mułu i wodorosty. Z jak najgorszym nastawieniem...

Płytka, ale wystarczająco dobra historia na nudne wieczory.

Żadna książka nie wywołała jeszcze u mnie tak skrajnych emocji i przede wszystkim przez to ją tak oceniłam. Dosłownie cała powieść wciągnęła mnie pod powierzchnie i wyrwała z rzeczywistości. Czułam się jakbym tam była, a strony pochłaniałam bez opamiętania. Właśnie skończyłam ostatnią część i serio jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak emocjonalnie ją odebrałam, chyba nie...

Historia bardzo wciągająca. Poznajemy Tessę - spokojną, poukładaną dziewczynę oraz Hardina - niegrzecznego chłopaka. Jedynie co mnie denerwowało to to, że Tessa tak "latała" za Hardinem. Widać też inspirację Grey'em - autorka nie ukrywa, że jest pod wrażeniem trylogii E.L. James i ma to odzwierciedlenie w fabule After.

Film dla mnie był lepszy niż powieść, ale dopiero po...

Książka przyjemna w odbiorze, bardzo szybko się ją czyta. Chociaż mam więcej lat niż bohaterzy ale z przyjemnością przeżyłam z nimi momenty rozstan i powrotów. Co prawda trochę denerwowowal mnie główna bohaterka, że jest uległa ale pomijając ten fakt książkę polecam wszystkim, którzy jeszcze jej nie czytali.

Oj, ciężko dać mi opinie o tej książce.
no nie podobała mi się, główna bohaterka tak dziecinna że dała bym jej maksymalnie 13 lat. Przemęczyłam tą książkę i ze zgrozą patrzę na półkę, na której mam kolejne 2 tomy, Znam swój upór, i wiem że muszę je przeczytać, ale nie ciągnie mnie do nich.
Mimo to polecam, każdy ma przecież inny gust.
Pozdrawiam

Dyskusje