Powrót Rafe’a

Okładka książki Powrót Rafe’a Nora Roberts
Okładka książki Powrót Rafe’a
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Bracia MacKade (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bracia MacKade (tom 1)
The Return of Rafe MacKade
Harlequin
2013-01-01
2013-01-01
Julita Mirska
pensjonat awanturnik romans miłość posiadłość tajemnice

Po przeczytaniu zastanawiam się jak ci nasi współcześni "bad boy" daliby sobie radę....bez "komórki". myślę że musieliby zmięknąć 😉

Kolejna doskonała powieść Nory Roberts. Nie można się oderwać!

Kolejna doskonała powieść Nory Roberts. Nie można się oderwać!

Mój powrót do Nory Roberts.

Nora Roberts to jedna z moich ulubionych autorek. Dawno jej nie czytałam, więc uznałam, że jeszcze raz do niej wrócę.

Regan prowadzi sklep z antykami i nawiązuje współpracę z Rafe' em. Niestety nie jest to kobieta, które Rafe do tej pory poznawał. Ale Rafe uwielbia wyzwania i Regan jest właśnie jednym z nich.

Mamy tutaj jeszcze wątek Cassie, która ma problemy małżeńskie i nawiedzonego domu, który kupuje Rafe.

Książkę czyta się bardzo szybko. Jak przystało na Nore Roberts było przyjemnie, wciągająco i ciekawie.

Polecam. W sam raz na jedno, dwa popołudnia.

Mój powrót do Nory Roberts.

Książka jest pierwszym tomem o McKade' ach. Tutaj mamy głównego bohatera Rafe' a, który po bójce w barze wyjeżdża w świat. Kiedy wraca po dziesięciu latach, odkrywa, że Antietam się zmieniło i właśnie wtedy poznaje Regan....

Książka opowiada o czterech braciach, którzy mają złą opinię za swoje zachowania z nastoletniego życia. Mamy je przytoczone na początku książki, więc możemy wczuć się w sytuację. Po śmierci mamy każdy z braci zamierza iść w swoją stronę. My uwagę mamy skupioną na Rafe'a. Wyjeżdża i wraca po kilku latach bogaty kupując nawiedzony dom, który stał kilkanaście lat pusty. Gdy wraca do miasteczka odwiedza stare miejsca i tam poznaje Regan. Zauroczony jej urodą postanawia zatrudnić ją do umeblowania wyremontowanego domu. Między bohaterami oczywiście iskrzy, lecz oboje próbują to wyprzeć.

Bardzo fajna i lekka książka, która opowiada o miłości, która pojawiła się nagle i niespodziewanie. Całokształt zachował klasę i nie był to jakiś brukowy erotyk, lecz naprawdę książka, która zachwycała. Wszystkie opisy i wątki były wyjaśnione, ale autorka pozostawiła też nutkę tajemniczości. Na plus zasługuje fakt, że został wpleciony wątek nawiedzonego domu i duchów, ponieważ przyczyniło się to do dopełnienia całości fabuły.

Moja pierwsza książka tej autorki i na pewno nie ostatnia, ponieważ z wielką przyjemnością przeczytam kolejne historie braci MacKade .

Typowa Roberts ;)
Lekko się czyta, jest element magii, romansu i zmiany. Dodatkowym elementem jest kwestia przemocy domowej, uwikłania, a także podjęcie prób wyjścia. Książka spokojnie na jeden wieczór ;)

Typowa Roberts ;)

Lekka książka , szybko sie czyta, po krótce opowiada o miejscowym lobuzie i jego braciach, kupuje stary dom w którym straszy i remontuje go z Regan... Pan łobuz pokazuje jaki jest czuły i zakochuje się ... . W książce jest również wątek przemocy domowej. Warto przeczytac.

Okładka z męskim zadem opakowanym w jeans, to est to. Szkoda tylko, że te porcięta takie luźne :D Co do opowiastki: to klasyczny romansik na przewietrzenie głowy, stuprocentowa Norka na zrelaksowanie się i poprawienie humoru.

Fajna książka, chociaż nie zabrakło tutaj dramatycznych wydarzeń.

Fajna książka, chociaż nie zabrakło tutaj dramatycznych wydarzeń.

To kolejna seria ,którą czytam autorstwa N. Roberts.
Jest romantycznie,nieprzewidywalnie.
Lektura przyjemna ,lekka ,taka,żeby się zrelaksować :)

To kolejna seria ,którą czytam autorstwa N. Roberts.
Jest romantycznie,nieprzewidywalnie.
Lektura przyjemna ,lekka ,taka,żeby się zrelaksować :)

Główny wątek romantyczny wieje nudą, za dużo "momentów", za mało akcji, a historię o duchach można było sobie darować albo zrobić z niej osobna książkę. Za to losy bohaterów drugoplanowych dużo ciekawsze.

• Nora Roberts
  • Romans