Małżeńska fuzja

Jennifer Probst Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Marriage to a Billionaire (tom 4) literatura obyczajowa, romans
The Marriage Merger
Akapit Press
The Marriage Merger
Marriage to a Billionaire (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Małżeńska fuzja

Poprawne czytadło, w klimacie poprzednich części, z tym, że w tej części powiało lekko Gray'em, ale nie szkodzi. Znowu były czary, wpływ mamy Conte, seks przed ślubem i demony przeszłości. Jeśli chodzi o klimaty włoskie, strasznie mnie kręciła tradycja, by żona własnoręcznie zrobiła mężowi makaron. Czułam się, jakbym była w klimacie "Jedz, módl się i kochaj" ;)

Ciekawa, no i wciąga. Z pewnością relaksuje.

Rewelacyjna, odrobine magiczna i ciekawa seria z wloskim klimatem. super, polecam

Odmóżdżająca obyczajówka, w sam raz na niedzielny relaks.
Plusy:
- trochę głębsza i bardziej rozbudowana historia niż w poprzednich częściach cyklu
- dobrze oddany klimat włoskiej rodziny, włoskich smaków i zapachów
Minusy:
-przewidywalna fabuła, już po 1/3 książki można się zorientować, do czego zmierzamy
- podobnie jak w poprzednich częściach udowadnianie na każdej...

No, na kolana to nie powala. Jakościowo jest na zwykłym u Probst poziomie, ale życia w tym nie ma. Bohaterowie snują się, bo snują, nie da się uwierzyć w żadne ich uczucia, słowa czy działania - serio, książki Probst nie są zbyt wyrafinowane fabularnie, ale tutaj to już w ogóle zaufanie, jakim obdarza nas autorka, że uwierzymy jej w te wszystkie bzdety, jest godne podziwu.

Bardzo ciekawa książka, trzyma w napieciu i z ciekawoscia czeka się co będzie na następnej stronie

Historia miłosna napisana z przymrużeniem oka. Kobiety w każdej części są mocno zmotywowane i mają jasno określony cel, a mężczyźni są przystojni, mocni, doświadczeni i każdy skrywa jakąś tajemnicę z przeszłości. Czyta się miło, czasem zabawnie, chociaż w tej akurat książce czasem robiło się smutno. Polecam lekka i miła lektura.

Jennifer Probst, to autorka, której książki biorę w ciemno, choć muszę przyznać, że pisze dość schematycznie. Jej powieści zawsze mnie rozczulają, wzruszają i niesamowicie rozbawiają, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Jak było tym razem? Czy „Małżeńska fuzja” mnie usatysfakcjonowała? Zapraszam na recenzję czwartego tomu serii Mariage to a Billionaire.

„Biznes wart...

Julietta Conte jest prezesem mediolańskiej firmy La Dolce Famiglia,jest kobietą sukcesu spełnioną zawodowo;piękna,niezależna,chłodna w obyciu bywa zwana Królową Śniegu.Jednak w życiu prywatnym Julietta jest sama,przelotne romanse szybko kończy nie angażując się uczuciowo.Gdy los stawia na jej drodze Sawyera Wellsa,bogatego,charyzmatycznego i zwierzęco uwodzicielskiego...

polecam

Dyskusje

• 2014
  • Romans
  • E-book
  • Jennifer Probst
  • 2015

Dodaj cytat z książki Małżeńska fuzja