Stara Pinakoteka w Monachium

Arkady
2013-01-01
2013-01-01
Janusz Derwojed
malarstwo europejskie malarstwo zbiory albumy Monachium muzealnictwo

Świetny album z bardzo dobrymi reprodukcjami, ale jako lektura zawodzi. Same opisy obrazów (z czego większośc to 2-3 zdania, chociaż zdarzają się dłuższe zajmujące kilka stron) są dobre, ale nie poszerzają zbytnio wiedzy, co najwyżej mogą służyć jako wstęp. Warto zakupić jeśli chcemy tylko popatrzeć.

• Własne do przeczytania
  • Regał pierwszy (przy oknie)
  • Vreen
  • #architektura, sztuka i muzyka