Oflag

Państwowy Instytut Wydawniczy
2005-01-01
1977-01-01

Bardzo ciekawa.
Wspomnienia Marka Sadzewicza,oficera kampanii wrześniowej 1939r z pobytu w oflagu.Polecam.

Bardzo ciekawa.

Niezwykłe podejście do tematu obozowego, pozwala bardziej zrozumieć uczucia więźnia. Wbrew pozorom autor stara się nie rozgrzebywać swoich osobistych tragedii, traktuje je jak przeżycie, przez, które kazano mu przebrnąć. Humorystyczny, inny, ale także pełen tych "ciemniejszych" emocji- to pamiętnik Marka Sadzewicza

Dodaj cytat z książki Oflag