52 tygodnie

Ludmiła Piasecka literatura piękna 368 str.
Nasza Księgarnia
literatura piękna
literatura polska kobieta postanowienia zmiany życie

Nasza Księgarnia
literatura piękna
literatura polska kobieta postanowienia zmiany życie

Kup książkę

Zmień coś w swoim życiu, przyzwyczajenie bardzo cię ogranicza. Książka pokazuje jak zmiany nawet drobne mogą dawać satysfakcję nie tylko tobie również twoim bliskim. Strach przed nowym niech zamieni sie w wyzwanie i małymi krokami dąż do zmiany która chcesz wprowadzić w zycie ciesz się i zobacz że potrafisz. Lubię książki które inspirują kobietę jak ja; praca dom kolezanka...

Sezon wyjazdowo-wakacyjny można śmiało uznać za otwarty, a co za tym idzie? Ciężką i trudną literaturę odrzucamy w kąt, robiąc miejsce tej lekkiej i przyjemnej- jak przystało na nadchodzący klimat.

52 Tygodnie to wspaniała, pełna inspiracji powieść o dojrzałej, pracującej kobiecie, matce, żonie, która prowadzi bardzo ustabilizowane życie. Ma dwójkę dzieci, męża, pracę,...

Książka ubrana w banał, ale jakże bliska, ważna, mądra, poruszająca czułe struny. Do czytania przed snem i przed rozpoczęciem każdego dnia.
Książka, którą warto mieć pod ręką i czerpać z niej garściami. Czyta się świetnie.

Książka jest bardzo nierówna - raz świetnie napisana, z pomysłem i sensownym przekazem. A raz - jakby pisana w pośpiechu, albo na siłę. Skrócona o połowę mogłaby być świetna.

Przepraszam Autorkę i fanów, ale się rozczarowałam. Pomysł dobry, ale niektóre pomysły ledwo liźnięte, aż przesadnie, zważywszy na poruszany przez nie problem. Z drugiej strony język jak dla mnie zbyt poetycki, przekombinowany. Być może będzie ta historia inspiracją dla wielu osób, ja niestety widzę więcej minusów.

Inspiruje do działania.

Niby lekka, łatwa i przyjemna, ale tak odrealniona, że po 150 stronach zaczęłam opuszczać akapity, aż w końcu się poddałam... Język przekombinowany- niby poetycki, ale tak najeżony metaforami, porównaniami, że momentami nie do zniesienia. Nie wierzę autorce, nie da się tak, takie wszystko gładkie i wspaniałe, te "dzieciaczki" cudowne, ten mąż taki niesamowity, co tydzień...

1994

Zupełnie nie rozumiem do czego miała mnie ta książka zainspirować.
Jest naiwna i banalna aż do bólu.

Tak dobrze się zapowiadało, niestety w połowie lektury musiałam się poddać.
Dla mnie historia bardzo odrealniona, język jakiś bardzo zagmatwany; niby poetycki ale jakiś dziwny; podobno książka miała mnie zainspirować, mnie raczej zdołowała, że jestem taka niezaradna.
Promyczkiem były przepisy kulinarne. Więc jedna gwiazdka się należy.

Genialna książka!! Myślę, że każdy powinien choć kilka pomysłów wykorzystać - w aktywność fizyczna, oszczędzanie, zdrowy tryb życia czy też spędzanie czasu z rodziną powinno być dla każdego priorytetem :)

Dyskusje

• E-book